Dolan: Kristaps Porzingis może opuścić cały sezon 2018/19

Paweł Mocek Newsy 3

W środę właściciel New York Knicks James Dolan powiedział w rozmowie z Larrym Brooksem z New York Post, że Kristaps Porzingis może opuścić nawet cały sezon 2018/19.

Zapytany o ewentualną datę powrotu gwiazdora Knicks, Dolan odpowiedział:

Słyszałem o różnych datach – od grudnia, aż do możliwości opuszczenia przez niego całego sezonu, więc nie wiem czego się spodziewać. Na razie, gdy go nie ma, możemy tylko siedzieć na tyłkach. Musimy rozwijać drużynę i włączyć go do niej, gdy tylko wróci.

Porzingis w lutym zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i przedwcześnie zakończył swój sezon. W 48 rozegranych meczach zdobywał średnio 22.7 punktu, 6.6 zbiórki i 2.4 bloku. Knicks zakończyli sezon z bilansem 29-53.

3 Komentarze

  1. Trust the Process vol. 2. Dziabnąć kogoś perspektywicznego w obecnym drafcie, w przyszłym powalczyć o nr 1, rozwinąć Ntilikinę, dodać zdrowego Jednorożca oraz zgarnąć jakiegoś All-Stara (kto by nie chciał grać w NY, prawda Carmelo?), pozbyć się kontraktów Noahów i innych All-Starów = przepis na sukces

    1. Właśnie spojrzałem na finanse NYK, na 2019/2020 w rezerwie musi być łącznie 60mln dla 4 muszkieterów: Noah, Hardaway, Lee, Thomas (dwóch ostatnich ma na imię: Courtney i Lance jakby ktoś nie kojarzył kto to).

  2. Przynajmniej mogą tankować z czystym sumieniem 😉

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *