Klay Thompson będzie na radarze Lakers w 2019 roku

Paweł Mocek Newsy 5

Obok Kawhi’a Leonarda, jednym z głównych celów Los Angeles Lakers latem 2019 roku będzie Klay Thompson – raportuje Ramona Shelburne na łamach podcastu ESPNLA Mornings.

Według informacji Shelburne, Lakers uważają Thompsona za gracza idealnie pasującego do ich systemu gry. Na czele listy jest cały czas Kawhi Leonard, ale po ostatniej wymianie z Toronto Raptors nikt nie jest do końca pewny, jakie są plany byłego gracza San Antonio Spurs.

Po zwolnieniu Luola Denga, Lakers będą posiadali za rok miejsce na kolejny maksymalny kontrakt. Ojciec Klaya, Mychal Thompson spędził w Lakers 4 lata, a obecnie jest radiowym komentatorem w trakcie meczów Jeziorowców.

5 Komentarze

  1. Nie widzę ani jednego powodu dla którego Klay miałby rozważać w ogóle ofertę Lakers. Żyjesz w miejscu w którym chcesz żyć, robisz dokładnie to co chciałbyś robić, i to dokładnie w takim wymiarze jaki ci odpowiada. Nie potrzebne mu do szczęścia przenosiny do Lakers, nie mają ani jednego argumentu, kasa? W tym przypadku powątpiewam czy aż tak mu zależy, nie bieduje chłopina.

    1. Nikt w NBA nie bieduje, a jednak notorycznie na pare baniek więcej się skuszają. Poza tym zgadzam się, po co Klayowi Lakers? Zwłaszcza, że wygląda na skromnego człowieka, niepożądającego blichtru LA. Może jest LAL-fanem od małego? Wtedy to co innego.

      1. Myślę że „pod mostem” ma wystarczająco blichtru LA, po co zmieniać drużynę z kolegami (w tym samym wieku) których się lubi, na drużynę „zza miedzy” z LeBronem, który powiedzmy sobie szczerze, nie jest lubiany przez zawodników, tym bardziej gości którzy mają już przeciwko niemu swoją historię, Klay to nie mięczak w stylu KD, ani wyobcowany mentalnie Kawhi. Klay to gość zadowolony z tego kim jest i gdzie jest.

  2. Pop, wydaje się, że Lebron jest lubianym koszykarzem, kolegą. Wielu rozpływa się nad jego wpływem na członków drużyny (załatwianie kontraktów, kupowanie zegarków, wspólne treningi, wspólne imprezy, nawet z największymi oponentami (nie mylić z wrogami). To co jest denerwujące dla kibiców, niekoniecznie przeszkadza jego kumplom (oni bardziej chcą być tacy jak on). Nawet Ci, którzy mają przeciwko niemu „swoją historię”, jak dmuchawiec Lance są teraz jego najlepszymi kumplami …. czasy Thomasa i Jordana się skończyły, teraz jest InstaFaceLive. Z resztą się zgadzam.

  3. Klay pasuje do ich systemu gry? Jeszcze się zespół nie pokazał a już mają system.. poza tym taki kocur jak Thompson pasuje do KAŻDEGO systemu gry. W Lakers ma się zgadzać sprzedaż koszulek 23,na wybrzeżu już tego lata Janusze się obnosili z Wisha. Żal mi takich „kibiców”…

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *