Labs forecast – wstępne podsumowanie drugiej rundy.

Mr. Cental Strona Główna 1

Wiatajcie, nasza strona trochę zwolniła, ale Labs Forecast pędzi pełną parą. Poniżej podaje wstępne wyniki, bez uwzględnienia g6 Hou-Gsw. Zaglądajcie na stronę, aktualizacje będą pojawiały się na bieżąco.

1. Amon (1) 21 pkt – sb (9) 13 pkt

Niby wszystko jasne, ale tylko pozornie, bowiem sb ma sporą szansę na jeszcze 3 maxy, jeśli tylko wygrają drużyny wyżej rozstawione. Wtedy sb zdobędzie dodatkowe 15 pkt (12 za idealne wyniki plus 3 za trafienia meczów) i to on awansuje dalej. Wygrana Philadelphi lub Ptb da awans Amonowi.

2. Dementor AG (2) 16 pkt – Juzek (10) 18 pkt

Dementor AG jest pod ścianą. Zawodnik rozstawiony z numerem dwa awansuje tylko w wypadku, gdy wygra Phi i Den. W innych wypadkach dalej przechodzi Juzek.

3. Mr.Cental (3) 21 pkt – Pikor (6) 19 pkt

W tej parze padło najwięcej punktów. Jednak Pikor awansuje dalej tylko w przypadku wygranych Philadelphi i Denver. W każdym inny rozwiązaniu awansuję Mr. Cental.

4. Wilczek (4) 12 pkt – Konrad (5) 18 pkt

Wilczek spóźnił się z typem Gsw-Hou, ale na jego pocieszenie i tak by mu to nie pomogło. Gdyby oddał typ na czas, obecnie i tak byłby wynik 18-17 dla Konrada a do końca rundy obaj gracze uzyskają taką samą liczbę punktów. Tak więc witamy Konrada w półfinale!

 

Komentarze

  1. Mogę poznać jak obstawił Amon? Poprzednie komentarze się rozjechały i nie wiem czy dobrze zanotowałem, bo mi inaczej wychodzi. No i czy w wyliczeniach dodałeś punkty Amonowi za handicap, jeśli tak to ile, bo to też nie do końca zostało wyjaśnione.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *