Labs Raport: Lakers wrócili z dalekiej podróży przeciwko Bulls

Paweł Mocek Strona Główna Wyniki 0

Przed 14-meczową nocą, NBA przygotowała nam tylko jedno spotkanie, można je nazwać spotkaniem na szczycie… Los Angeles Lakers po przespaniu pierwszej połowy ostatecznie uniknęli wpadki w meczu przeciwko Chicago Bulls i mają już bilans 8-10. Zapraszamy na Labs Raport!

Chicago Bulls prowadzili 19 punktami w trzeciej kwarcie, ale Los Angeles Lakers wzięli się do roboty i ostatecznie uniknęli kompromitującej porażki na własnym parkiecie. Kyle Kuzma miał 22 punkty, a Kentavious Caldwell-Pope zdobył 11 ze swoich 21 punktów w czwartej kwarcie. Po popełnieniu 13 strat w pierwszej połowie, Jeziorowcy zrobili run 38-19 na przełomie trzeciej i czwartej kwarty i przejęli prowadzenie na 3 minuty przed końcem.

Chicago Bulls @ Los Angeles Lakers, 94-103