Magic: Będziemy konsultować się z LeBronem w sprawie nowych nabytków

Paweł Mocek Newsy 5

W rozmowie z ESPN, Magic Johnson przyznał, że plan przebudowy Los Angeles Lakers wszedł na zupełnie inny poziom po zatrudnieniu LeBrona Jamesa i że drużyna będzie starała się za rok zatrudnić topowego wolnego agenta na maksymalnym kontrakcie.

Jeśli będziemy uważać, że taki transfer czy umowa będzie w stanie poprawić naszą drużynę, wówczas nie zawahamy się tego zrobić.

Johnson wspomniał także o tym, że James będzie miał udział w procesach wolnej agentury w kolejnych latach.

Nie chodzi tu o jego wpływ na nasze wybory – chodzi o rozmowę z najlepszym zawodnikiem na świecie, słuchaniu jego myśli i mówieniu – w końcu to ty dzisiaj grasz w koszykówkę. Tak samo, gdy ja grałem, Dr. Buss i Jerry West rozmawiali ze mną o nadchodzących transferach.

Tutaj będzie tak samo. Pójdziemy do LeBrona i jeśli będzie do wykonania jakiś transfer, zapytamy go „Co myślisz o tym zawodniku? Znasz go. Grasz przeciwko niemu, znasz zakulisowe historie i wszystko o tym graczu.”

5 Komentarze

  1. Super wiadomosc! JR ma gdzie isc gdy bedzie FA. Zawsze mozna koledze zalatwic tlusty kontrakt

  2. No i się zaczyna…;-)

  3. Trochę jest to uzasadnione, sprytna argumentacja której nie idzie obalić „Tak samo, gdy ja grałem, Dr. Buss i Jerry West rozmawiali ze mną o nadchodzących transferach.”, ale skoro James jest najlepszy na świecie to praktycznie byle kto mu powinien pasować w drużynie

  4. J.R. może trochę stracił w oczach Bronka po tej akcji z finałów 😉

  5. Myślę, że Bronek m.in. dlatego poszedł do L.A., by już więcej nie grać z J.R. 🙂

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *