Obstawiamy? – LABS Forecast Champion 2018-19

Mr. Cental Strona Główna 18

Witajcie Drodzy Czytelnicy,

Widząc Wasz spory odzew na nasze propozycje rozrywkowe, postanowiliśmy wyjść Wam na przeciw i zaproponować kolejną zabawę. Tym razem sprawdzimy czy potraficie odpowiednio typować. W zasadzie gra polega na tym, że przed rozpoczęcia każdego miesiąca, podajecie przewidywaną ilość wygranych każdej drużyny w tym miesiącu, np Miami 7 i jeżeli Heat będą mieli taki bilans, to macie 0 (zero) pkt. Jeśli będą mieli np 8 lub 6 wygranych, to macie minus 1 pkt, jeśli 9, to minus 2 pkt, itd. I tak co miesiąc dla każdej drużyny. Jak łatwo się domyślić, wygra osoba, która będzie miała najmniej punktów ujemnych. Zresztą kompletne zasady znajdziecie poniżej w pełnym regulaminie. W razie pytań służymy pomocą. Start ligi już 16.10 a post pod którym będzie można obstawiać, opublikowany będzie w dniach 12-13/10. Zapraszam do zgłoszeń.

REGULAMIN ZABAWY:

1. Organizatorem zabawy jest redakcja NBALABS.PL.

2. Uczestnictwo w zabawie jest dobrowolne i nie jest związane z jakimikolwiek kosztami po stronie uczestnika.

3. Potwierdzeniem uczestnictwa w zabawie jest zgłoszenie w poście promującym w/w zabawę na stronie www.nbalabs.pl, ilość zgłoszeń ograniczona.

4. Uczestnik typuje raz w miesiącu, pod postem informującym o rozpoczęciu nowego miesiąca w lidze NBA (post będzie się pojawiał na kilka dni przed rozpoczęciem danego miesiąca), obstawiając ilość wygranych wszystkich zespołów w nadchodzącym miesiącu.

5. Liczą się tylko prawidłowo wystawione typy. Każda z drużyn będzie miała przypisany do siebie numer (alfabetycznie), np.:

1.ATL

2.BOS

3. BKN

4. CHA

W komentarzach wpisujecie swoje typy, wg następującego wzoru (cyfry obowiązkowo oddzielamy kropką):

1.0 (gdzie pierwsza cyfra jest oznaczeniem drużyny, zaś druga liczbą wygranych spotkań)

2.4 (czyli Boston będzie miał w miesiącu 4 wygrane)

3.5

4.7

6. Liczy się wygrana drużyny w konkretnym spotkaniu, nie jest istotne czy zostanie ona osiągnięta w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce.

7. Za prawidłowo uzyskane wyniki nie ma bonusów.

8. Typy wszystkich zespołów muszą być oddane do godziny rozpoczęcia pierwszego meczu danym w miesiącu.

9. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę (prosimy przed wprowadzeniem komentarza sprawdzić poprawność oddawanych typów)

10. W przypadku gdy gracz nie typuje przez 3 okresy z rzędu zostaje skreślony z zabawy.

11. Gra prowadzona jest tylko w okresie sezonu regularnego.

12. W przypadku prawidłowo obstawionej ilości wygranych zespołu w danym miesiącu gracz  nie otrzymuje ujemnych punktów. Dotyczy to wszystkich 30 zespołów. Każda pomyłka w ilości zwycięstw danego zespołu wiąże się z odjęciem 1 punktu, według zasady 1 pomyłkowy typ danego zespołu = – 1 punkt, 2 omyłkowe typy danego zespołu = – 2 punkty.  Zabawę wygrywa gracz z najmniejszą ilością ujemnych punktów.

13. Jeśli gracz nie obstawi danego zespołu otrzymuje maksymalną liczbę ujemnych punktów (jak drużyna gra 8 meczów, to -8 pkt)

Życzymy miłej zabawy i pomyślnego typowania!

18 Komentarze

 1. Zróbcie normalnego typera.
  Może @cynik zgodzi się poprowadzić.

  1. Cynik Bedzie prowadził Typera, ale u konkurencji 😉
   Początek zapisów od 12.10 od godz. 10 .Liczba miejsc ograniczona.
   Mam nadzieję, że ten post przejdzie 😉

   1. Cyniku, chyba nas nie znasz, u nas nie ma cenzury. Wszystko przechodzi, oprócz spamu i wyzwisk (aczkolwiek takie się jeszcze nie pojawiły). Nie mamy zapędów dyktatorskich. Wierzymy, że chętni znajdą się na obydwa typery. Pamiętaj też, że zaproszenie jest cały czas aktualne 😉

   2. U konkurencji to wiadomo.
    W tym roku liczba miejsc ograniczona?
    Pozdrawiam.

   3. cynik wtf? ograniczona ilość?! grzej mi tam miejsce 😉

 2. No ok, to jeśli można to zgłaszam się do tego LABStypera, jedno pytanie, czy będzie podawana ilość meczów jakie rozegrają drużyny w miesiącu? bo nie chce mi się sprawdzać całej tabeli, czyli np. podajecie m-c październik i np. GSW grają 4 mecze itd.

  i drugie pytanie, co z sytuacjami przeniesionych spotkań z powodu różnych sytuacji, huragan, trzęsienie ziemi, brak prądu itd. np. Minny nie zagrają 29 marca ale zagrają 1 kwietnia bo w marcu śnieg na parkiecie…

  po mimo tych palących pytań ZGŁASZAM SIĘ!!!

  1. Dokładnie tak. W artykule przed danym miesiącem będzie informacja, która drużyna będzie miała ile spotkań. A co do przeniesionych spotkań, to miejmy nadzieje, że nad Stanami będzie ładna pogoda :D. A poważnie to zrobimy tak, że jeśli spotkanie będzie przeniesione z 29/03 na 1/04, to zaliczamy do marca,

  2. @pop
   W jaki sposób można się z Tobą skontaktować? Jakiś adres e-mail / Facebook?

   1. nie udzielam się na żadnych społecznościowych nawet facebooka nie mam, a co się dzieje?

    1. Miłosz chce iść z Tobą na ustawkę:D

    2. @pop
     Mam sprawę do Ciebie 🙂
     Albo po prostu do mnie napisz na adres merphoea@gmail.com

 3. Ja tez wchodze

 4. To jak tutaj są takie tajemnicze wpisy, to pociągnę. Endrjus, Blassiaco i Martino zapraszam na maila, którego podaliście przy rejestracji.

 5. Pingback:LABS Forecast Champion 2018-19 - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

 6. Są jeszcze miejsca??? Jak są to zgłaszam się

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *