Phoenix Suns nie chcą Hilla

Mateusz Jakubiak Newsy 2

Źródła portalu Amico Hoops donoszą, że Phoenix Suns nie są zainteresowani pozyskaniem z Cleveland Cavaliers George’a Hilla. Nie jest tajemnicą, że „Słońca” aktywnie poszukują nowego rozgrywającego.

Ekipę z Konferencji Zachodniej opuścił niedawno Brandon Knight i w Arizonie muszą znaleźć playmakera. John Gambadoro z ArizonaSports.com ujawnił, że pytano o Damiana Lillarda, Kembę Walkera oraz Terry’ego Roziera.

Hill zarobi za najbliższy sezon 19 milionów dolarów, ale na kolejne rozgrywki gwarantowany ma jedynie milion. Cavs chętnie znajdą swojego rozgrywającemu nowy klub, ponieważ nie zamierzają wysyłać na ławkę rezerwowych Collina Sextona.

2 Komentarze

  1. Uff całe szczęście!!!Bo już się obawiałem. Kluby wiedzą że Suns potrzebują rozgrywającego i to one będą stawiać warunki ewentualnej wymiany.Niestety.

  2. A ja bym odezwał się do Nuggets po Jamala Murraya, co prawda on jest sg/pg ale dobrze podaje, i generalnie bardziej nadaje sie na jedynkę raczej, bryłki maja na jego pozycji Harrisa i Bartona a na rozegraniu Thomasa wiec stratni by nie byli a uzupełniliby braki na skrzydle w osobie Warrena i moze dostali 1st round Pick 😉

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *