Pierwsze urodziny NBA Labs!

Marta Kiszko Strona Główna 30

Chyba nie możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy jakoś wybitnie sentymentalni, bo właśnie zdaliśmy sobie sprawę z tego, że przegapiliśmy to, że wczoraj, a dokładnie 31go lipca 2017 roku, minął równy rok od wystartowania NBA Labs. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak podziękować Wam wszystkim za ten cały rok!

Dziękujemy za to, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją, ale przede wszystkim za to, że poświęcacie swój czas, aby przeczytać nasze teksty i wspólnie z nami budujecie tu przestrzeń do wymieniania poglądów i spostrzeżeń. Dziękujemy za każdą krytykę – motywuje nas to do cięższej pracy i sprawia, że cały czas rozwijamy się jako portal.

Ze statystycznych ciekawostek – napisaliście łącznie 4393 komentarzy, a my opublikowaliśmy 2147 postów, z czego 1066 to newsy, a 258 to autorskie felietony.

Jeszcze raz chcielibyśmy Wam podziękować za cały zeszły rok, za kredyt zaufania, odwiedziny, komentarze i generalny wkład w rozwój portalu. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na kolejne lata!

Jeśli macie jakieś sugestie, czy propozycje na nadchodzący sezon, podzielcie się nimi z nami.

Dziękujemy!

Załoga NBA Labs

30 Komentarze

 1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  Tak trzymać.

 2. Świetna robota! Wszystkiego Najlepszego i nie przestajcie pisać 🙂

 3. Dzięki, dobra robota!!!

 4. Cześć,
  Gratuluję pierwszych urodzin i życzę co najmniej stu następnych.
  Dużo fajnych artykułów, ciekawostek, informacji o NBA.
  Jedyne co mi przeszkadza w Waszych tekstach to zbyt częste dodawanie zwrotów typu 3 and D, go-run-guy, bench-man, ball sharpshooter – zapożyczeń z angielskiego. Młodszym czytelnikom lub osobą dopiero wchodzącym w świat NBA może to przeszkadzać w odbiorze, zrozumieniu artykułów. Może jakiś słownik albo ograniczenie takich zwrotów? 🙂
  Pozdrawiam,
  Grzesiek

  1. Bardzo dobry pomysł. Zrobimy taki słownik! 🙂

  2. Oj Tak. Słownik by sie przydał.

  3. To mam pytanie, jak ludzie oglądają mecze skoro takich podstawowych określeń nie rozumieją?? Tylko nie mówcie że ogladacie z polskim komentarzem, bo to zakrawa o parodie. Pozdrawiam.

 5. wszystkiego najlepszego – sukcesów – rozrostu i trzymajcie tak dalej! klasa w artykułach i komentach jest!

 6. Najlepszego.
  Bardzo fajnie się wad czyta. Szkoda, że tak mało komentarzy od czytelników. W większości są to fajne wypowiedzi, przemyślenia.
  Ale liczy się jakość, nie ilość.

 7. Gratulacje dla Redakcji 🙂 Życzę owocnego rozwoju strony i prymatu wśród stron o baskecie w PL !

 8. Gratulacje, jedyna strona o NBA jaką przeglądam 🙂

 9. „No i fajnie”- że zacytuje klasyka. Z początku miałem obiekcje, żeby tu wchodzić i pisać wszak jesteście konkurencją, ale trudno się było oprzeć 😉 Macie ciekawe artykuły i przemyślenia. Moje ulubione cykle to:” Hall of Farmer” i „Thrash Talker”.Tak trzymać.

 10. Zyczę Wam droga redakcjo powodzenia i kolejnych lat z nami czyelnikami 😊.

 11. Świetna robota – coraz lepsze artykuły, newsy pojawiające się błyskawicznie, felietony, które dobrze się czyta i masa drobnych rzeczy, które składają się na dobrą jakość całości. Dzięki!
  Pozdrowienia dla całej Redakcji

 12. ogólnie jest dobrze, z perspektywy patrząc fajnie że jest ta konkurencja, można se porównać „tutaj” i „tam”, gęby na forum przeważnie te same, co też jest fajne, życzę większej popularności, chociaż wiadomo że w Polsce odsetek fanów znikomy

  może jakieś artykuły od redakcji z perspektywy fana „swojej drużyny” np. Marta (Lakers jeśli się nie mylę) jak się wam zaczęło i.t.p. – oczywiście luźna propozycja

  1. Marta to ma przechlapane bo z pół rok temu umieściła w artykule zdjęcie Brona w koszulce naszego klubu co już samo w sobie było okropne, niestety zapeszyła i gość naprawdę ubierze tą wspaniała koszulkę

   co do tematu
   dobra robota – Gratulacje

 13. To już roczek:)
  Cieszę się, że w tak krótkim czasie osiągnęliście tak wysoki poziom. Miałem przyjemność obserwować proces powstawania labsów od zera i muszę przyznać, nie spodziewałem się, że to wypali. Pomyliłem się. Trzymajcie dalej poziom i unikajcie jak zarazy pouczania mniej obeznanych z NBA, lub mających inny pogląd na ligę. Jest super. Gratuluję!

 14. To my dziękujemy Wam. Za inne, głębsze spojrzenie na koszykówkę. Powodzenia w przyszłych latach!

 15. Wszystkiego najlepszego dla najlepszej stronie o NBA!

 16. 100 lat, NBA Labs!
  Gratuluję, że się utrzymaliście i ciągle rozwijacie!
  Pracujcie tak dalej dla naszej i Waszej przyjemności!

 17. Wszystkiego najlepszego. Bardzo dobrze się Was czyta.

 18. A wiecie co, także bym się napił. Przekonaliście mnie :-).
  Najlepszego!

 19. Może byście napisali jakiś ciekawy artykuł o prowadzeniu takiej stronki. Oczekiwania vs rzeczywistość. Ile osób się deklarowało do wolontariatu, a potem wyszło jak zawsze (a może nie?). Ile i kto dokłada do tego interesu? Czy macie siłę do jeszcze ciągnąć na tak niewdzięcznym rynku? Czy macie plan odróżnić się od konkurencji przeklejającej newsy z espn i reddita?

  1. jak dla mnie różnica merytorycznej dyskusji, sporów nawet jak gorąco to i tak idzie coś sensownego za tym (taki Skip vs Shannon vs Chris B), w większości innych forów o nba (pl), szybko kończy się trollowaniem i wyzywaniem zawodników, ich rodzin i jechanie a nie bo jesteś głupi i twój komentarz i całość ; ) może jeszcze jeden portal jest w miarę sensowny względem dyskusji
   fajnie jeśli więcej osób włączy się w dyskusje tutaj (nawet skrajne opinie o klubie, tradeach itd)

 20. Mateusz Połuszańczyk

  @OMG – Ależ ja już zdradziłem szczegóły. Nic nie dokładamy, ponieważ nie musimy. 😉

  ESPN dokłada za nas, my jesteśmy najlepiej opłacanymi redaktorami w Polsce. 🙂

  Wszyscy zdeklarowani wypełnili powierzone im zadania bez żadnego szemrania. 😉

  Moc jest w nas – i w Was przede wszystkim – abyśmy dalej tworzyli system NBA Labs. 🙂

  Polecam poniższy tekst, aczkolwiek napisany ogólnikami. Pozdrawiam. 😉

  http://nbalabs.pl/oko-cyklonu-zdrowie-nasze-redaktorskie-i-miasto-prywatne/

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *