Prasówka NBA: Dłuższa przerwa Balla, Ntilikina może odejść z Knicks

Mateusz Jakubiak Prasówka Strona Główna 0

Lonzo Ball opuści od czterech do sześciu tygodni z powodu skręcenia kostki. Zawodnik Los Angeles Lakers doznał urazu podczas zderzenia się z Jamese Ennisem III w rywalizacji z Houston Rockets. „Jeziorowcy” wezwali z South Bay Lakers (G League) Alexa Caruso, Jonathana Williamsa oraz Isaaca Bongę. Ten pierwszy ma występować podczas absencji Balla.
[źródło: Dave McMenamin/ESPN]

Frank Ntilikina znalazł się w kręgu zainteresowań kilku drużyn NBA. Wsród tych teamów mieliby być Phoenix Suns oraz Orlando Magic – obie ekipy szukają młodego rozgrywającego, który pomógłby w przebudowie.
[źródło: Stefan Bondy/New York Daily News]

Rick Carlisle ujawnił, że Dennis Smith Jr. dołączy do drużyny na wtorkowy pojedynek z LA Clippers. Smith Jr. nie wystąpił w poprzednich pięciu spotkaniach, ponieważ było to spowodowane z powodu bólu pleców i choroby, jednak trener Dallas Mavericks mówił również o powodach „biznesowych”. Smith Jr. nie pojawi się także w poniedziałkowym starciu z Milwaukee Bucks.
[źródło: Tim MacMahon/ESPN]

Los Angeles Lakers podjęli decyzję, że Josh Hart, Ivica Zubac oraz Moritz Wagner będą dostępni w rozmowach transferowych. Lakers mogliby być kandydatami na nową drużynę dla Bradleya Beala (Washington Wizards), ale wyżej wymienieni zawodnicy to zdecydowanie za mało za gwiazdę stołecznej ekipy. Trade deadline wypada 7 lutego.
[źródło: Ken Berger/Bleacher Report]

Washington Wizards mają dziś podpisać 10-dniową umowę z Garym Paytonem II. Gracz ten nie został wybrany w drafcie 2016 i występował już w Los Angeles Lakers oraz Milwaukee Bucks. Ostatnio najczęściej reprezentował barwy Rio Grande Valley Vipers z G League.
[źródło: Marc J. Spears/ESPN]

Stephan Hicks podpisał z Indiana Pacers 10-dniowy kontrakt. Koszykarz od 2015 roku występował w Fort Wayne Mad Ants (afiliacyjna drużyna Pacers) z G League. W tym sezonie notuje średnio 16,2 punktu i 7,1 zbiórki na mecz.
[źródło: informacja drużyny]

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *