Prasówka NBA: Lakers chcą Davisa teraz, Pelicans nie chcą się spieszyć, Kyrie znowu chce grać z LeBronem?

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 6

Los Angeles Lakers zdecydowanie chcieliby pozyskać Anthony’ego Davisa przed trade deadline. Są przekonani, że ten podpisałby z nimi długoletnie przedłużenie umowy. New Orleans Pelicans nie zamierzają jednak oddawać Davisa jeszcze w tym sezonie, chyba że otrzymają bardzo lukratywną ofertę. Chcieliby poczekać do lata, gdy swoją propozycję będą mogli im przedstawić Boston Celtics.
[źródło: Adrian Wojnarowski/ESPN]

Kyrie Irving wyraził zainteresowanie ponowną grą z LeBronem Jamesem. Informacja ta pochodzi od źródła bliskiego Boston Celtics. Wcześniej w tym sezonie Irving przeprosił telefonicznie Jamesa za jego zachowanie w trakcie ich wspólnych występów w Cleveland Cavaliers.
[źródło: Ric Bucher/Bleacher Report]

Plan Los Angeles Lakers na najbliższe miesiące zakłada zarówno pozyskanie Anthony’ego Davisa, jak i podpisanie umowy z Klayem Thompsonem. Wcześniej w tym sezonie Thompson powiedział, że chce skończyć swoją karierę w Golden State Warriors. Jeśli jednak ci nie zaproponują mu maksymalnej umowy, może zainteresować się ofertą Jeziorowców.
[źródło: Adrian Wojnarowski/ESPN]

Milwaukee Bucks weszli do wyścigu po Anthony’ego Davisa. W rozmowach na temat transferu z New Orleans Pelicans uwzględnili każdego zawodnika poza Giannisem Antetokounmpo.
[źródło: Gery Woelfel]

Anthony Davis został ukarany grzywną w wysokości 50 tysięcy dolarów za komentarze agenta Richa Paula w sprawie jego chęci odejścia z New Orleans Pelicans.
[źródło: informacja ligi]

Portland Trail Blazers są zdesperowani, by dodać trzecią gwiazdę do Damiana Lillarda i C.J.’a McColluma. Oznacza to, że mogą być czarnym koniem w wyścigu po Anthony’ego Davisa.
[źródło: Steve Kyler/Basketball Insiders]

Nikola Mirotić, Julius Randle oraz E’Twaun Moore są dostępni do wymiany po prośbie Anthony’ego Davisa o odejście z New Orleans Pelicans. Pelikany chciałyby w zamian uzyskać picki w drafcie.
[źródło: Justin Benton/Clutch Points]

Jrue Holiday powiedział, że obecność Anthony’ego Davisa stanowiła około 90% jego decyzji o pozostaniu w New Orleans Pelicans. Rozgrywający Pelikanów podpisał latem 2017 roku 5-letnią umowę na 132 miliony dolarów.
[źródło: Andrew Lopez/NOLA.com]

Jeśli Lonzo Ball zostanie oddany z Los Angeles Lakers w wymianie Anthony’ego Davisa, jego obóz chciałby, aby ten trafił do drużyny potrzebującej rozgrywającego. Oznaczałoby to, że w transferze musiałaby uczestniczyć jeszcze trzecia drużyna poza New Orleans Pelicans.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Minnesota Timberwolves zatrudnili na 10-dniowy kontrakt Isaiaha Canaana. Swój debiut zaliczy już dzisiaj w meczu przeciwko Memphis Grizzlies.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

6 Komentarze

  1. chyba, że Dru zostanie oddane w transferze z AD a wtedy Pelikany będą potrzebowały rozgrywającego. swoją drogą wolałbym aby szybciej ten transfer się odbył i dał miejsce na ewentualne kolejne tradey przed końcem okienka.

  2. Fajnie byłoby gdyby poszedł do Milweukee choć wątpię. Niestety pewnie pójdzie do Lakersów.

  3. Czyżby Irving nie był zadowolony z pobytu w Bostonie?

    1. nie jest już od dawna, to nie jest jakaś wielka tajemnica, z resztą uczucia innych zawodników wobec Irvinga myślę że zbliżone

  4. Boston mial rozbic konferencje, a poki co sam sie rozbija. Do tego Brown stracil sporo na wartosci i zamiast finalu wyjdzie znowu kupka.

    1. swoją drogą myślisz, że Toronto i Kozły utrzymają tempo i jakość do play offów?

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *