Prasówka NBA: Kontuzje Zellera, Irvinga i Turnera, Sixers chcą wzmocnić obwód

Paweł Mocek Prasówka 3

Kontuzje odnieśli wczoraj Cody Zeller, Kyrie Irving oraz Myles Turner, Sixers chcą jak najszybciej wzmocnić skład, a Giannis Antetokounmpo i James Harden zostali zawodnikami tygodnia. Zapraszam na przegląd wydarzeń z 31. grudnia.

Cody Zeller złamał kość w prawej dłoni w trakcie wczorajszego spotkania przeciwko Orlando Magic. Data powrotu środkowego Charlotte Hornets do gry nie jest na razie znany.
[źródło: informacja drużyny]

Philadelphia 76ers są zainteresowani dodaniem kolejnego zawodnika obwodowego jeszcze w tym sezonie. Organizacja uważa, że nawet po wymianie Jimmy’ego Butlera ma za mało talentu, by stać się „contenderem”.
[źródło: Keith Pompey/Philadelphia Inquirer]

Myles Turner złamał nos we wczorajszym meczu przeciwko Atlancie Hawks i dzisiaj odbędzie przymiarki do maski, którą będzie zmuszony nosić. Nie wiadomo na razie, czy środkowy Indiany Pacers będzie musiał opuścić trochę czasu. Będzie to pewnie zależne od tego, czy pomyślnie przejdzie badania na wypadek wstrząśnienia mózgu.
[źródło: Scott Agness/The Athletic]

Kyrie Irving doznał urazu rogówki w lewym oku podczas poniedziałkowej porażki Boston Celtics z San Antonio Spurs. Irving wrócił do gry po odniesieniu kontuzji, ale po meczu narzekał na spory dyskomfort, miał też na sobie okulary przeciwsłoneczne. Rozgrywający Celtów walczył o zbiórkę, gdy uderzył go Marco Belinelli.
[źródło: Michael C. Wright/ESPN]

Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks) oraz James Harden (Houston Rockets) zostali wybrani zawodnikami tygodnia za mecze rozegrane w dniach 24-30 grudnia.
[źródło: informacja ligi]

3 Komentarze

  1. Wiem, że już przy poprzedniej prasówce był ten temat omówiony lecz chciałbym jeszcze raz pogratulować Redakcji świetnego pomysłu. Dla nas czytelników jest to o wiele wygodniejszy sposób przeczytania newsów, więcej informacji dotrze do większej ilości odbiorców. Dla mnie jesteście najlepszą stroną piszącą o NBA. Gratuluję wielu fanów oraz życzę dalszych sukcesów i ciągłego rozwoju.

    1. Zgadzam się w 100%! Nie jesteście znanym portalem ale poziom jest mistrzowski! Jedna z 5 stron jakie w ogóle odwiedzam w tygodniu na prasówkę z dziedzin wszelakich, nie tylko sportowych! Dalej trzymać poziom!

      1. Mateusz Połuszańczyk

        Dziękujemy za wszystkie miłe słowa kierowane pod naszym adresem oraz za to, że poświęcacie nam swój bezcenny czas. Takie opinie bezsprzecznie mobilizują nas do dalszej pracy, rozwijania własnych umiejętności, utwierdzają nas w przekonaniu, że robimy coś pożytecznego. Cieszymy się z Waszych odwiedzin, komentarzy i przede wszystkim aprobaty. Raz jeszcze – dziękujemy! 🙂

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *