Rockets zaproponowali Wolves 4 pierwszorundowe picki, Minnesota nie jest zainteresowana

Paweł Mocek Newsy 5

Minnesota Timberwolves nie są zainteresowani w przyjęciu oferty Rockets – raportuje Shams Charania. Do czterech wyborów w drafcie, Rakiety dorzuciłyby w wymianie za Jimmy’ego Butlera także Brandona Knighta oraz Marquese’a Chrissa. 

Do rozmów z Wolves wrócili także podobno Miami Heat, ale nie wiadomo co takiego proponują Tomowi Thibodeau. Pojawiają się także plotki, że do walki o Butlera mogą wejść także Philadelphia 76ers.


Houston Rockets ponowili próby sprowadzenia Jimmy’ego Butlera – raportuje na ESPN.com Adrian Wojnarowski. Nowa oferta zawiera cztery przyszłe wybory w pierwszych rundach draftu. Ze względu na obostrzenia zawarte w CBA, musiałyby być to picki w 2019, 2021, 2023 oraz 2025 roku.

W ten sposób Rockets oczywiście ryzykują swoją przyszłość, ale chcieliby już teraz powalczyć o mistrzostwo NBA. W tym celu są zdeterminowani, by sprowadzić trzecią gwiazdę, która grałaby u boku Jamesa Hardena i Chrisa Paula. 4 picki to maksymalna liczba wyborów w pierwszej rundzie draftu, które można zawrzeć w wymianie.

Nie wiadomo jacy zawodnicy mieliby zostać uwzględnieni w tym transferze. Od następnej środy, Rockets mogą oddać do innej drużyny pozyskanych latem Brandona Knighta oraz Marquese’a Chrissa.

5 Komentarze

  1. Niemożliwe. Przecież to strzał w stopę.

  2. „Trzecia gwiazde” brawo Pawel
    Wreszcie ktos przestal mowic o Melo „Gwiazda”

  3. Ale czyja głupota. Bo moim zdaniem Rakiet. Picki ’19, ’21 chronione plus chcieli dorzucić kontuzjowanych Knighta i Chrissa. Podobną ofertę dostałem dzisiaj w fantasy, gość mi zaproponował Draymonda Greena za Lillarda. 😉

    1. No oczywiście że głupota Rakiet 🙂

      Nawet Butler nie gwarantuje im mistrzostwa przy tak mocarnych Warriors, a blokują odbudowę organizacji na kilka lat do przodu. CP3 jest u schyłku kariery.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *