Zapraszamy na Zlot fanów Chicago Bulls! 23.02 w Warszawie!

Marta Kiszko Strona Główna 1

Drodzy Czytelnicy! Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na Zlot fanów Chicago Bulls. Niech Was nazwa nie zmyli – mile widziany jest każdy kibic NBA. Nie ma znaczenia, czy zarywasz noce dla Byków, Los Angeles Lakers, czy Atlanty Hawks. Impreza organizowana przez Marcina Więckowskiego z Chicago Bulls Polska jest otwarta dla każdego maniaka basketu! Link do wydarzenia na facebooku tutaj.

Kiedy? 23go lutego w Warszawie

Program imprezy: gra w koszykówkę na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Warszawa Śródmieście, a następnie integracja w pubie Winners przy ul. Nowolipki 17C/2 w Warszawie. Więcej szczegółów w tym poście.

Zabierzcie znajomych i wpadajcie na obie części imprezy. My też tam będziemy i chętnie pogadamy z Wami i obejrzymy wspólnie mecze. O 2:00 będziemy oglądać starcie Chicago Bulls z Boston Celtics.

Na miejscu już w pubie będziecie mogli wziąć udział w konkursach, w których można wygrać gadżety związane z Bykami i nie tylko. Będzie można też nabyć magazyn Loża NBA, w którym znajdziecie artykuł o dynastii Bulls przygotowany przez nas.

Do zobaczenia!

Komentarze

  1. Jal bedzie „mile” spotkanie, to jednak watpie, aby ekipa dotrwala do 2.00 w nocy 🙂

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *