Prasówka NBA: Kibic Jazz z dożywotnim zakazem, Porzingis wraca do treningów 5-na-5

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 0

Kibic Utah Jazz, który wczoraj wdał się w słowną sprzeczkę z Russellem Westbrookiem został ukarany dożywotnim zakazem wejścia na mecze Nutek. Shane Keisel miał powiedzieć do Westbrooka „get on your knees like you’re used to”, po czym rozgrywający Oklahoma City Thunder odpowiedział groźbami skierowanymi do niego i jego żony. Westbrook został ukarany grzywną w wysokości 25 tysięcy dolarów.
[źródło: Tim MacMahon/ESPN]

Od dzisiaj, Kristaps Porzingis ma rozpocząć treningi z drużyną w formie ćwiczeń 5-na-5. To kolejny duży krok na drodze do powrotu podkoszowego Dallas Mavericks po kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych.
[źródło: Sam Guertler/Mavs Moneyball]

Według LaMarcusa Aldridge’a, on i Damian Lillard rozmawiali o możliwości ponownej wspólnej gry. Obaj panowie nie odzywali się do siebie po odejściu Aldridge’a z Portland Trail Blazers, ale dzięki interwencji Jamala Crawforda znowu złapali dobry kontakt.
[źródło: Jason Quick/The Athletic]

Po zwycięskich dla Cleveland Cavaliers Finałach w 2016 roku, David Griffin rozpatrywał możliwość sprowadzenia do zespołu Kevina Duranta. Okazało się jednak, że Cavs musieliby praktycznie rozbić całą swoją drużynę, by w ogóle mieć szansę na zatrudnienie go.
[źródło: Zach Lowe/ESPN]

Serge Ibaka został zawieszony na trzy spotkania, a Marquese Chriss na jedno spotkanie z powodu bójki w poniedziałkowym spotkaniu pomiędzy Toronto Raptors a Cleveland Cavaliers.
[źródło: informacja ligi]

Houston Rockets zmienili two-way kontrakt Danuela House’a na regularną umowę do końca sezonu.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *