David Griffin podziwia decyzję Irvinga o zażądaniu transferu

Paweł Mocek Newsy 2

Były generalny menedżer Cleveland Cavaliers, David Griffin wyraził podziw w stosunku do prośby o transfer Kyriego Irvinga.

Wielu ludzi nie ma odwagi zrobić tego, co on.

Rozgrywający Cavs poprosił o wymianę już jakiś czas temu i wciąż nie widać progresu w negocjacjach prowadzonych przez zespół. Griffin uważa, że prędzej czy później dojdzie do transferu.

Myślę, że Kyrie zostanie wymieniony. Nie uważam [jego prośby] za przejaw młodości i ignorancji. To gość, który poradził sobie z tą sytuacją dokładnie tak, jak powinien. Sam poszedł do Dana Gilberta i powiedział mu, że byłby szczęśliwszy w innym miejscu. Najgorsze co mógł zrobić, to udawać że wciąż jest częścią organizacji i zatapiać statek będąc na jego pokładzie.

Griffin był generalnym menedżerem Cavs w latach 2014-2017. Zespół nie zdecydował się na przedłużenie z nim kontraktu po tym, jak trzy razy z rzędu skład budowany właśnie przez Griffina docierał do Finałów NBA.

2 Komentarze

  1. Nikt nie da „paczki”Nikt nie da „paczki”, która satysfakcjonowała by Cavs ot tak. Jak widzę za co poszły gwiazdy pokroju Irvinga w ostatnich latach, to CLE musi zdecydować co chcą dalej osiągnąć. Pójść w przebudowę i wyciągnąć jakieś picki/młodych kocurów czy chcą spróbować zatrzymać Lebrona i dodać coś na „tu i teraz”. O jedno i drugie będzie niesłychanie trudno.

  2. Cavs maja tylko jedna opcje, tzn tu i teraz, dlatego szukaja jakiegos solidnego klepacza, no a wysoki pick za Irvinga to oczywistosc.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Fast Break: Ojciec (już nie) Dyrektor
Tego lata już dwóch ludzi, pełniących jednocześnie funkcje trenera i prezydenta w swoich klubach musiało ...