Earl Watson zwolniony!

Paweł Mocek Newsy 3

Ponad rok czasu minął od ostatniego zwolnienia trenera w NBA, ale każda seria dobiega końca. Tym razem, pierwszy szkoleniowiec żegna się ze swoją posadą niecały tydzień po rozpoczęciu sezonu. Phoenix Suns podjęli decyzję o zwolnieniu Earla Watsona po tym, jak ich drużyna rozpoczęła rozgrywki od trzech bolesnych porażek.

Pikanterii zmianom w Phoenix dodaje tweet Erika Bledsoe’a wysłany mniej więcej godzinę przed podaniem informacji o zwolnieniu Watsona. Nie wiadomo niestety, czy był on reakcją na wyrzucenie jego trenera, czy może „gwoździem do trumny” Watsona.

Przejściowym trenerem Suns ma zostać dotychczasowy asystent, Jay Triano. Watson trenował Suns od drugiej połowy sezonu 2015/16, w której przejął posadę zwolnionego Jeffa Hornacka. W meczach, które prowadził Suns byli łącznie 33-85.

W pierwszych trzech meczach sezonu, Suns pozwalali swoim rywalom na zdobywanie 128.7 punktu na mecz, plasując się na ostatnim miejscu w Net Ratingu z beznadziejnym wynikiem -26.2.

3 Komentarze

  1. To było do przewidzenia , pytania pojawiają się dwa:
    1) kto przyjdzie za Watsona ?
    2) czy wymienią Bledsoe ?

  2. Większość obstawiała jednak Gentry’ego

  3. Pingback:Phoenix Suns szukają wymiany za Erika Bledsoe'a - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Labs Raport: Buzzer-beater Wigginsa zakończył dreszczowiec w Oklahomie, kontuzja Schroedera
Podczas trzech meczów rozegranych dzisiejszej nocy na parkietach NBA byliśmy świadkami dramatu Dennisa Schroedera, końcówki ...