Gary Harris z 4-letnim kontraktem od Nuggets na 84 miliony dolarów!

Paweł Mocek Newsy 0

Po podpisaniu umowy z Masonem Plumleem, uwaga Denver Nuggets skupiła się w całości na Garym Harrisie i ostatecznie również z nim udało się dojść do porozumienia przed rozpoczęciem sezonu regularnego. 23-latek podpisze czteroletnie przedłużenie kontraktu, dzięki któremu zarobi 84 miliony dolarów.

Nuggets uchronili się tym samym przed zastrzeżoną wolną agenturą Harrisa latem 2018 roku. Dzięki nowej umowie (nie ma informacji o opcji zawodnika), Harris nie będzie wolnym agentem aż do 2022 roku.

23-letni obrońca wybrany z 19. pickiem draftu 2014 w ubiegłym sezonie pomimo początkowych problemów z kontuzjami był kluczową częścią Denver po obu stronach parkietu. W 31.3 minuty gry zdobywał średnio 14.9 punktu, 3.1 zbiórki, 2.9 asysty i 1.2 przechwytu, trafiając 50.2% rzutów z gry i 42% rzutów za 3 punkty.

Na przyszły sezon Nuggets mają obecnie ponad 115 milionów dolarów w gwarantowanych umowach, włączając w to opcje zawodnika Wilsona Chandlera i Darrella Arthura. Denver chcieliby także przedłużyć umowę z Willem Bartonem.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Seth Curry wykluczony z gry z kontuzją nogi
Dallas Mavericks będą musieli nieco zmienić swoją pierwszą piątkę na początek sezonu regularnego. Podstawowy rzucający ...