Kings i Mavericks próbują przesunąć się w dół draftu

Paweł Mocek Newsy 2

Sacramento Kings oraz Dallas Mavericks szukają wymiany, by przesunąć się w dół draftu – napisał w swoim artykule na The Ringer Kevin O’Connor, powołując się na słowa kilku menedżerów ligi.

Kings posiadają w nadchodzącym drafcie drugi wybór, ale według O’Connora woleliby zamienić go na kilka niższych picków, by jak najbardziej wypełnić skład utalentowanymi zawodnikami. Mavericks – posiadacze piątego picku – nie są na razie zainteresowani przebudową, a chcieliby raczej w przyszłym sezonie powalczyć o playoffy.

Tak jak informowano wcześniej, pójściem w górę są zainteresowani na pewno L.A. Clippers – posiadający 12. i 13. wybór – mając na celowniku Lukę Doncicia bądź Michaela Portera Jr. Jest na pewno też większa liczba kandydatów, na wejście do pierwszej piątki draftu.

2 Komentarze

  1. Pingback:Drużyny dzwonią do Knicks, proponują pójście w górę draftu - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

  2. No ciekawy jestem co Kings planują. Chciałbym widzieć u nas gwiazdę, kogoś kto obok Foxa bedzie franchise playerem ale z drugiej strony można wybrać ciekawych „cichszych” chłopaków którzy mogą się wybić w NBA. Taki Knox, Gilgeous Alexander, Lonnie Walker, to ciekawi zawodnicy ktorzy pewnie będą wybrani kolo 10-15 picka. Nie mówię ze to zły pomysl ale martwie się trochę o Divaca

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *