Rondo: Wszyscy chcą wierzyć, że CP3 jest fajnym gościem, a jest beznadziejnym kolegą z drużyny

Paweł Mocek Newsy 5

Rajon Rondo w rozmowie z ESPN.com powiedział, że plunięcie w stronę Chrisa Paula nie było intencjonalne. Po bójce w trakcie meczu Lakers – Rockets rozgrywający Jeziorowców otrzymał 3 mecze zawieszenia. Rondo wypowiedział także w mało ciepłych słowach o swoim vis a vis z tamtego spotkania.

Powiem raz na zawsze. Miałem w ustach ochraniacz na zęby i byłem zirytowany, chciałem powiedzieć mu „wypier***aj”.

Popatrzcie na moją mowę ciała. Mam dłonie na biodrach. Popatrzcie na Erica Gordona i Melo na tym filmiku. Jeśli widzieliby, że naplułem, postawiliby się. Nie zareagowali w ogóle.

NBA oczywiście wzięła jego stronę, bo to ja dostałem 3 mecze [zawieszenia], a on dwa. Wszyscy chcą wierzyć, że Chris Paul jest fajnym gościem. Nie wiedzą tego, że jest beznadziejnym kolegą z drużyny. Nie wiedzą jak traktuje ludzi. Zobaczcie co zrobił rok temu, gdy był w L.A. – próbował wejść do szatni Clippers. Ludzie nie chcą wierzyć, że to on może prowokować i rozpoczynać takie incydenty.

5 Komentarze

  1. czyli kolejne starcia LAL-HOU to kategoria must watch 😉

  2. Ja tam mu wierze.
    Swoja droga ciekawe jak uloza sie dalsze losy Rondo w LA. W koncu zaczal wojne z przyjacielem Jamesa.
    Czy jest mozliwy trade z udzialem RR?

    1. „przyjaciel” to zbyt wielkie słowo w warunkach NBA, na pewno są dobrymi kumplami, w końcu obydwaj w jakiś sposób kręcą tą ligą, CP3 jest bardzo ważny nie tylko jako zawodnik, taka znajomość dla Jamesa na pewno jest ważna w perspektywie przyszłości, ale w kategorii gry i rywalizacji, jestem pewien że potrafią przejść ponad tym

  3. Rondo ma swój trudny charakter, zgoda. Ale tu akurat dobrze powiedział, CP3 gra zawsze świętoszka i ma reputację „grzecznego” koszykarza, stąd uchodzą mu płazem różne rzeczy. A nie do końca jest taki czysty i nie chodzi tu wcale jedynie o tą konkretną sytuację.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *