Zmiana planów Lakers, szykują się na lato 2019

Paweł Mocek Newsy 4

Los Angeles Lakers podjęli decyzję o odłożeniu planów zatrudnienia supergwiazdy do lata 2019 roku – informują w swoim tekście Ramona Shelburne oraz Adrian Wojnarowski.

Pierwotnie, Jeziorowcy mieli plany wielkiego starania się o usługi potencjalnie nawet dwóch gwiazd już tego lata. Uznali jednak, że za rok, będą mieli większe szanse na pozyskanie gracza z najwyższej półki.

Nie oznacza to, że Lakers w ogóle nie będą próbowali pozyskać gracza tego lata, natomiast ich głównym celem będzie przekonanie kogoś do gry w kolejnym offseason. W 2019 roku wolnymi agentami będą m.in. Kawhi Leonard, Klay Thompson oraz Jimmy Butler.

W kontekście tego roku mówiło się głównie o LeBronie Jamesie, Paulu George’u, a także m.in. o DeMarcusie Cousinsie. W tym momencie pozyskanie któregokolwiek z nich nie jest już priorytetem Lakers.

4 Komentarze

  1. Ciekawe co na to PG13? Chyba, że to zasłona dymna? Najbardziej prawdopodobna opcja to jednak brak zainteresowania supergwiazd i dopóki nie zawalczą o PO to nikt tam nie pójdzie.

  2. Nie ma opcji, by ktoś tam wpadł z tak średnimi wynikami.
    Nie oszukujmy się – gwiazdy chcą przyjść na gotowe, albo chociaż w stanie deweloperskim 😉
    A tam kurnik z młodymy kogucikami 😉

  3. W ostatnich zapowiedziach wspominaliśmy o tym, że może być ciężko o supergwiazdę w lecie i to wszyscy widzą. Sama deklaracja ze strony LAL jest chyba jednak zasłoną dymną, jak to to określił Marcin. Będą walczyć już teraz, ale jak nie wyjdzie to przynajmniej nikt się nie będzie z nich śmiał.

  4. Jakiekolwiek szanse mają, nie wierzę by odpuścili starania o LbJ i PG.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Koniec sezonu Curry’ego
Seth Curry przejdzie operację lewej piszczeli, która oznacza, że już nie pojawi się na parkiecie ...