Courtney Lee dementuje chęć bycia wymienionym do kontendera

Marta Kiszko Newsy 0

Marc Berman z New York Post raportował, że Courtney Lee wolałby zostać wymieniony do kontendera, a Knicks mogą być potencjalnie tym zainteresowani, aby oczyścić cap space na 2019 rok. Jednak według Iana Begley z ESPN, zawodnik całkowicie zdementował ten raport w rozmowie z dziennikarzem, punktując to, że jest zadowolony z bycia graczem NYK i z niecierpliwością czeka na obóz przygotowawczy w przyszłym tygodniu.

W sierpniu New York Knicks przygotowali fanowską grafikę, która miała rozgrzewać kibiców przed startem sezonu. Pojawili się w niej gracze tacy, jak Kristaps Porzingis, Frank Ntilikina, czy Emmanuel Mudiay, ale nie było tam Courtneya Lee. Zawodnik wyraził swoje niezadowolenie na Twitterze, dając do zrozumienia, że może szykować się jakaś wymiana z jego udziałem.

Lee podpisał w 2016 roku 48-milionowy kontrakt na cztery lata. Zostało mu odpowiednio 12.3 mln za ten sezon oraz 12.8 mln za następny, po którym zostanie wolnym agentem.

David Fizdale ma najprawdopodobniej wprowadzać zawodnika na parkiet z ławki rezerwowych. Według Stefana Bondy z New York Daily News’ zdaniem nowego trenera Knicks, Lee jest byt niski, aby startować w meczach u boku Tima Hardawaya Jr.

W ubiegłym sezonie Courtney Lee notował średnio 12.0 punktów na skuteczności 45.4% z gry oraz 40.6% zza łuku.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *