Space Jam 2 ujrzy światło dzienne!

Marta Kiszko Newsy 1

Wreszcie możemy to napisać! „Space Jam 2” ma się rzeczywiście wydarzyć! Hit z 1996 roku z Michaelem Jordanem doczeka się kontynuacji, a pałeczkę po MJu w roli głównego bohatera przejmie LeBron James.

Na razie nie wiele wiadomo, natomiast Holywood Reporter dowiedział się, że reżyserem sequelu będzie Ryan Coogler znany choćby z ostatniej wielkiej kinowej produkcji, Black Panther (Czarna Pantera). Zdjęcia mają rozpocząć się za rok podczas offseason 2019.

Według Briana Windhorsta z ESPN, LeBron James oraz jego agent Maverick Carter prowadzili w tej sprawie rozmowy od ponad pięciu lat, ale czekali na idealny moment, aby w końcu zatwierdzić realizację produkcji. Zapalnikiem do decyzji miało być zaangażowanie reżysera Ryana Cooglera. Holywood Reporter rozmawiali o nowym filmowym przedsięwzięciu z LeBronem Jamesem:

Space Jam jest dla mnie czymś więcej niż tylko projektem, w którym biorę udział ja i Looney Tunes. To o wiele większe przedsięwzięcia. Chciałbym, aby dzieciaki zrozumiały jak wiele mogą osiągnąć i jak silne mogą być, jeśli nie porzucą swoich marzeń. I moim zdaniem już też przyczynił się do tego Ryan [Coogler].”

Wygląda na to, że Space Jam 2 rzeczywiście się wydarzy i produkcja filmowa z legendarnymi postaciami z Looney Tunes oraz koszykarskim autorytetem – tym razem – LeBronem Jamesem ujrzy światło dzienne. Nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać na pierwsze zwiastuny.

Komentarze

  1. No i wiadomo skąd pomysł na grę w LA 😉

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *