Detroit Pistons zainteresowani Kyrie Irvingiem

Paweł Mocek Newsy

Do zespołów, które szukają możliwości pozyskania Kyriego Irvinga dołączyli Detroit Pistons. Według Vince’a Ellisa z Detroit Free Press istnieje duża szansa, że Irving w ciągu najbliższych tygodni zostanie oddany przez Cleveland Cavaliers.

Zaraz po pojawieniu się informacji o prośbie Irvinga o transfer, ESPN ujawnił, że rozgrywający Cavs najchętniej przeszedłby do jednej z czterech drużyn – San Antonio Spurs, Minnesoty Timberwolves, Miami Heat bądź New York Knicks. Innym zespołem łączonym z Irvingiem stali się niedawno także Phoenix Suns.

Cavs w ewentualnej wymianie chcieliby uzyskać z powrotem weterana do pierwszej piątki, perspektywicznego gracza na debiutanckim kontrakcie oraz wyboru w pierwszej rundzie draftu. Pistons w swojej ofercie mogliby uwzględnić m.in. Reggiego Jacksona, którego oddaniem są zainteresowani już od jakiegoś czasu.

3 Komentarze

  1. Pół składu by musieli oddać. Pozbycie się R. Jackson to plus dla Detroit. SVG rzadko dokonuje wymian, bo przecenia swoich graczy, więc nie wierzę w to.

  2. Też w to nie wierzę, ale jeśli mieliby oddać taki pakiet jak napisał Paweł to SVG z przyjemnością by się pozbył Jacksona, jak już napisano, dodać debiutanta Stanleya w którego SVG zaczął wątpić i pick. Lepsze to dla Cavs niż sfochany Kyrie.

  3. Osobiście chciałbym żeby Kyrie trafił do Knicks ale mało realne skoro Melo nie chce do Cavs.. A Detroit to nie wiem kogo by mieli oddać, Jackson Stanley Johnson i pick? Zdaje się, że trochę mało jak allstara.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Zagrywka: 5-na-4
Steven Adams, gracz znający swoją rolę na boisku, niezniszczalny, pracowity, z względnie ułożoną ręką, uwielbiam ...