San Antonio Spurs zaoferują Kawhi’owi Leonardowi supermaksymalny kontrakt

Paweł Mocek Newsy 5

San Antonio Spurs planują się spotkań niedługo z obozem Kawhi’a Leonarda by wyjaśnić wszystkie nieporozumienia i zaoferować mu 5-letnie przedłużenie kontraktu warte 219 milionów dolarów – informuje Tom Orsborn z San Antonio Express-News.

Leonard będzie mógł przedłużyć swoją umowę już 1. lipca, ale nie wiadomo, czy będzie chciał to zrobić. W trakcie sezonu pojawiały się spekulacje, że być może będzie chciał odejść ze Spurs. Leonard przez wiele tygodni w rozgrywkach 2017/18 przebywał poza San Antonio, nie kontaktując się z drużyną.

Jeśli Leonard nie przedłuży umowy tego lata, będzie to oczywisty znak, że jego przyszłość z klubem z Teksasu nie maluje się w jasnych barwach. Wówczas może dojść do jego wymiany, jeśli Spurs otrzymają odpowiednią propozycję. Obecna umowa Leonarda kończy się już po przyszłym sezonie.

5 Komentarze

 1. Jako wieloletni fan jego talentu, który widział w nim następce MJ’a i to pomimo, że ostatnie lata nie wierzę w Popa (starość nie radość) muszę powiedzieć, że lepiej brać za niego paczkę utalentowanych młodych gości plus jakiś dobry pick czego bardzo potrzebują teraz SAS. smutek

 2. Powinien teraz zrobić to co LaMa Blazersom 😉 Niby żart,ale Portland to o wiele bardziej perspektywiczny zespół.

  1. niby tak, ale jakimś sposobem to Spurs od 20 lat są w playoffach z niezłym rezultatem i zawsze (do tej pory) słynęli z dobrej atmosfery, prowadzenia i dbania o zawodników. mimo wszystko potrafili ułożyć system złożony ze „starców i młodzików” a doszli do play offów
   podejrzewam, że na decyzję KL może mieć wpływ czy Pop zostanie trenerem (i na ile lat) i kto przejmie stery (Messina, Becky)
   a kwestia zmiany miasta hipsterskie-zimne portland nie każdemu jest mega zmianą z san antonio…jeśli też jest elementem decyzyjnym zawodnika
   a jeśli przedstawiąplan naprawy spurs – czyli KL zostaje plus kilku zawodników dojdzie (a Pop mówi na ile lat zostaje i kto przejmuje), tak że wszyscy wiedzą (a drużyna kończy wewnętrzne spekulacje i beefy z KL…typu komentarze Tonego)

 3. Wg mnie nie powinni mu dawać takiej kasy, niech idzie do Fili czy gdzie tam chce, jego powrót będzie oznaczał że Pop odchodzi, powinni się dobrze zastanowić nad takim ruchem, KL zanegował profesjonalizm organizacji, Tim na jednym kolanie grał 20 lat, KL twierdzi że sztab jest do dupy, Ja wybieram Spurs nawet kosztem Leonarda

 4. Pingback:Green: Kawhi powiedział mi, że chce być w San Antonio - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Poznaliśmy piątki All-Rookie Teams
Znamy wyniki głosowania na debiutantów do piątek All-Rookie Teams. Pierwsza piątka: Donovan Mitchell (100 głosów ...