Cavaliers chcą Browna lub Tatuma w ramach rekompensaty

Paweł Mocek Newsy

Cleveland Cavaliers uważają, że należy im się rekompensata za słabe wyniki testów medycznych Isaiaha Thomasa i chcieliby pozyskać dodatkowo Jaylena Browna lub Jaysona Tatuma. Boston Celtics jednak raczej nie zgodzą się oddać któregokolwiek z nich do zespołu z Ohio.

W ramach pierwotnie ustalonych warunków transferu, w zamian za Kyriego Irvinga Boston miał wysłać Thomasa, Jae Crowdera, Ante Zizicia i pierwszorundowy wybór Brooklyn Nets z 2018 roku. Jeśli Cavs nie uda się pozyskać Browna lub Tatuma, będą próbowali przejąć kolejny pick w pierwszej rundzie draftu.

Tatum znajdował się na liście „młodych, przyszłych gwiazd”, którymi Cavs byli zainteresowani po żądaniu Irvinga o transfer.

5 Komentarze

  1. Hahahahahahahahaha, ale się uśmiałem. Tzw. zagranie na chama, może Danny się pierd@#^$%#& o ścianę pod prysznicem i a nuż się zgodzi.

  2. Pewnie będą przepychać się jeszcze przez kilka dni. O ile powrót Irvinga do Cavs jest możliwy (i tak go gdzieś oddadzą), to nie wyobrażam sobie ponownej współpracy Thomasa i Crowdera z GM-em Celtics.

    1. Crowder i tak wg mnie pójdzie pod młotek za jakiegoś zdrowego PG, coś pod kosz lub SG, w zależności co jeszcze podpisze Danny. A IT musi schować dumę w kieszeń i harować, bo jest w contract year i walczy o tłuste dolary!

      1. Dokładnie, czy to w Celtics, czy gdziekolwiek indziej, IT grać będzie o maksa więc raczej nie opłaca mu się fochować na zarząd.

  3. Tak sobie myślę, że dla Bostonu źle by nie było jakby ten deal nie wypalił. Łaski bez 🙂 Celci mają czym handlować i znajdą chętnych do wymian.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Bruno Caboclo usunięty z kadry Brazylii
Bruno Caboclo (Toronto Raptors) został na czas nieokreślony odsunięty od gry dla koszykarskiej kadry Brazylii. ...