Vegas typuje liczbę zwycięstw

Mateusz Jakubiak Newsy 5

Sezon NBA dopiero za jakiś czas, lecz zakłady bukmacherskie coraz częściej prezentują swoje przewidywania na nadchodzącą kampanię. Westgate Las Vegas SuperBook przedstawili swoje typy na temat liczby zwycięstw (over/under) każdego teamu NBA.

Nie jest zaskoczeniem, że na najlepszą drużynę sezonu regularnego typuje się Golden State Warriors (67,5). Za ich plecami w Konferencji Zachodniej mieliby się znaleźć Houston Rockets (55,5) i San Antonio Spurs (54,5). Na Wschodzie do pierwszego miejsca typuje się Boston Celtics (56,5), a za nimi są Cleveland Cavaliers (53,5).

Ranking zawiera kilka zespołów, które poprzednich lat nie mogą zaliczyć do udanych, lecz teraz powinny się poprawić, np. Minnesota Timberwolves (48,5) i Philadelphia 76ers (42,5). Stawkę zamykają Atlanta Hawks (25,5) oraz Chicago Bulls (21,5).

5 Komentarze

  1. Niewiarygodne zakłady, bo nie napisali w którym zespole ujęli Irvinga 🙂

  2. hmmm… średnio to wyważone… np Sacramento z 3 najgorszym wynikiem na równi z Suns i Nets… no nie sądzę… Utah lepsza od Pelicans a Pistons od Grizz… no way… a i jeszcze Boston jako druga ekipa tylko za GSW… no f… way z ich brakiem obrony jakoś tego nie widzę…

  3. Ciekawe, że takie same przewidywania są dla Lakers i Orlando, gdzie wydaje mi się, że Orlando przespało offseason i mają sporo do poukładania w zespole, a Lakers zrobili mimo wszystko krok do przodu dodając Lopeza, KCP i draftując Lonzo.

  4. Marto, Mańku nie zachęcajcie tak otwarcie do hazardu.

  5. Żaden z tych typów się nie sprawdzi. Nie da się mieć pół zwycięstwa:D Mógł gościu zaokrąglić…

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Bucks organizują camp dla wolnych agentów
Milwaukee Bucks postanowili zorganizować mini-camp dla wolnych agentów. Niektóre nazwiska są dobrze znane fanom NBA. ...