Isaiah Canaan wraca do Houston Rockets

Paweł Mocek Newsy 0

Informowaliśmy, że w obliczu kontuzji Chrisa Paula Houston Rockets poszukują wzmocnienia na pozycji rozgrywającego. Dziś wiadomo, że już je znaleźli – do Teksasu wraca były gracz Rakiet, Isaiah Canaan. Podpisze on roczny, niegwarantowany kontrakt.

Rockets mają spore problemy w rotacji obwodu, w którym używali w ostatnich meczach praktycznie wyłącznie Jamesa Hardena i Erika Gordona. Canaan z miejsca powinien dostać dość pokaźne minuty. Poza nim, Rakiety podpisały niedawno także two-way contract także z innym rozgrywającym – Briante Weberem.

26-letni Canaan spędził pierwsze półtora roku swojej kariery właśnie w Rockets, skąd w lutym 2015 roku został wytransferowany do Philadelphii 76ers. Ostatnie rozgrywki rozegrał w barwach Chicago Bulls i w 39 spotkaniach zaliczał średnio 4.6 punktu i 1.3 zbiórki, trafiając 36.4% swoich rzutów z gry.

Przed rozpoczęciem sezonu Canaan razem z Rajonem Rondo został zwolniony z Bulls. Obóz przygotowawczy do sezonu spędził w Oklahomie City Thunder, ale nie znalazł się w ich składzie na sezon regularny.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Labs Raport: zwycięstwa Cavs i Celtics, Pacers lepsi od Timberwolves
Noc z wtorku na środę przyniosła nam w NBA zaledwie sześć spotkań. Ciekawie zapowiadały się ...