Negocjacje Suns utrudnione przez cenę Bledsoe’a

Paweł Mocek Newsy 1

Phoenix Suns od wczoraj usilnie próbują wymienić Erika Bledsoe’a, ale jak na razie negocjacje z różnymi drużynami utknęły w martwym punkcie. Według zainteresowanych zespołów, Słońca proszą o zbyt wiele w zamian za swojego niezadowolonego rozgrywającego.

Za najważniejszą część ewentualnego transferu, Suns uważają pozyskanie młodego, bardzo obiecującego zawodnika. Nie pomaga także fakt, że Bledsoe został już odsunięty od zespołu, a generalny menedżer Ryan McDonough publicznie powiedział, że 27-latek nie będzie już częścią jego zespołu.

Bledsoe – również publicznie – poprosił Suns o transfer. Godzinę po jego tweecie, włodarze klubu z Arizony zwolnili trenera Earla Watsona. W trzech meczach sezonu, Bledsoe zdobywał średnio 15.7 punktu, 3 asysty i 2.3 zbiórki na skuteczności 40% z gry.

Komentarze

  1. Kaszana … Mogli się dogadać pod stołem a tak to sam Erick obniżył swoją cenę … Źle to wyglada …
    Mam nadzieje że nie padnie na Ntilikinę bo to będzie bust … Co więcej zaczyna mnie już drażnić to że chcą kolejnego juniora … Chriss, Booker, Warren, Ullis, Bender, Len , Williams – no super ale gdzie lider , mocny weteran , tam zbawieniem byłby Beverley a nie kolejny junior który z obroną nie ma nic wspólnego …

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Isaiah Canaan wraca do Houston Rockets
Informowaliśmy, że w obliczu kontuzji Chrisa Paula Houston Rockets poszukują wzmocnienia na pozycji rozgrywającego. Dziś ...