MJ: Kobe wciąż przed LeBronem

Paweł Mocek Newsy

Na obozie Flight School Michael Jordan został zapytany o to, czy stawia LeBrona Jamesa powyżej Kobe’ego Bryanta. Jego odpowiedź była dość prosta do przewidzenia:

Czy postawiłbym LeBrona nad Kobem, jeśli chodzi o całe ich kariery? Nie. Nie da się ukryć, że pięć wygrywa z trzema. LeBron mógłby się teraz na mnie wkurzyć, ale Kobe wygrał 5 mistrzostw. LeBron wygrał 3.

Kariera Jamesa trwa oczywiście w najlepsze i zobaczymy, co będzie mówił Jordan, gdy ten odwiesi buty na kołku. Będzie to pewnie uzależnione od tego, ile pierścieni na swoich palcach będzie miał wówczas gwiazdor Cleveland Cavaliers

3 Komentarze

  1. Dlatego właśnie big shot rob będzie zawsze nad mj 😀, bo ma więcej biżuterii. A chodzi, że decydującą rolę? Lbj jest najbardziej wartościowym graczem poza mj. I nie da się temu zaprzeczyć żadnymi statystykami.

  2. Porównania będą zawsze. Ja się z tym pogodziłem, że była era Jordana, Kobasa, teraz James’a i nie porównuję. Byli też inni mocni gracze w tych latach, ale ich wpływ na ligę jako całokształt był największy na przestrzeni lat. Mogę tylko powiedzieć, że Kobasowi dałbym piłkę w ostatnich sekundach, ale zespół więcej by dostał od Jamesa.

  3. No to James w przyszlym roku musi isc za min do GSW, wtedy nadrobi 😉 a powaznie to tak jak Dawid pisze, kazdy ma jakas role w druzynie, jeden poda, inny odda decydujacy rzut a w miedzyczasie ktos naklepie najwiecej punktow w historii. Echhh, te porownania..

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Zagrywka: Pick and roll
Nikomu nie trzeba przedstawiać najprostszego zagrania zespołowego jakim jest pick and roll. Dwójkowa akcja, będąca ...