UPDATE: Patrick Beverley nie zagra do końca sezonu!

Paweł Mocek Newsy 1

Patrick Beverley przeszedł dziś operację prawego kolana i nie jest znana data jego powrotu. Rozgrywający Los Angeles Clippers borykał się z problemami z operowanym stawem prawie od samego początku sezonu.

Beverley zagrał w ostatnim meczu przeciwko New York Knicks po opuszczeniu 5 kolejnych spotkań. Clippers są obecnie na 9-meczowej serii porażek. Poza Beverleyem, kontuzjowani są też wciąż Danilo Gallinari (opuścił siedem kolejnych spotkań) i Milos Teodosić (nie grał od trzeciego spotkania Clippers).

29-latek zdobywał średnio 12.2 punktu, 4.1 zbiórki i 2.9 asysty na mecz. Do Clippers, Beverley trafił latem w ramach wymiany Chrisa Paula do Houston Rockets. W czasie absencji jego i Teodosicia, w pierwszej piątce zespołu z Miasta Aniołów wychodzą Austin Rivers i Sindarius Thornwell.


W związku z informacją od Adriana Wojnarowskiego jesteśmy niestety zmuszeni zaktualizować status Beverleya. Rozgrywający Clippers doznał zerwania łąkotki i mikrozłamania w stawie kolanowym i po operacji nie wróci już do gry w tym sezonie.

Oczekiwany czas rehabilitacji wynosi dziewięć miesięcy.

Komentarze

  1. Tankowanie czas zacząć ??

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Labs Raport: Przerwane serie Celtics i Clippers, buzzer-beater Barnesa, mistrzowie polegli w Oklahomie
To była naprawdę „końska” dawka NBA dla kibiców koszykówki na całym świecie. Czternaście meczów i mnóstwo ...