Pierwsze wyniki głosowania do All-Star Game!

Paweł Mocek Newsy 3

NBA ogłosiła dziś pierwsze wyniki głosowania kibiców do tegorocznego All-Star Game. Dość zaskakującym liderem w liczbie głosów jest obecnie Giannis Antetokounmpo, który uzyskał ich do tej pory ponad 863 tysięcy.

Tuż za Grekiem w głosowaniu fanów znajdują się LeBron James i Kyrie Irving. W Konferencji Zachodniej liderują obecnie Kevin Durant i Stephen Curry. Gdyby liczyło się tylko głosowanie kibiców, pulę starterów uzupełniliby James Harden, Anthony Davis, DeMarcus Cousins, DeMar DeRozan oraz Joel Embiid.

Głosowanie kibiców stanowi 50% całej puli. 25% należy do samych zawodników, a pozostałe 25% do przedstawicieli mediów. Gracze pierwszych piątek oraz kapitanowie drużyn zostaną przedstawieni 18. stycznia, a rezerwowi wybrani przez trenerów 23. stycznia. 25. stycznia poznamy już pełne składy drużyn, wybrane przez kapitanów.

3 Komentarze

  1. thomas zagral jeden mecz w tym sezonie i jest brany pod uwage w glosowaniu…. why??

  2. Hejka!
    Głosowanie All-Star to tylko taki konkurs piękności, albo raczej popularności. Ma kontrakt i choć nie zagrał zbyt wiele to można na niego głosować. Jak wiemy nie grał z powodu kontuzji a nie focha, więc spokojnie można na niego głosować.
    W sumie to nie masz obowiązku, by na niego głosować, za to jego fani mają taką możliwość. Pozdrawiam 🙂

  3. @inks Dokładnie jest tak jak napisał Jax, Przecież Carmelo w prawdziwym rankingu nie łapałby się do pierwszej 30 konferencji zachodu. Liczy się nazwisko. Podobnie ma się sprawa np z Lonzo Ballem czy Wadem.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Labs Raport: Thunder pokonali Clippers, 57 punktów Splash Brothers
Tylko dwa mecze NBA zaserwowała nam poprzedniej nocy. Rockets gościli u siebie Mistrzów z Bay ...