Kyrie: Cavs mnie nie chcieli

Paweł Mocek Newsy 1

Przed spotkaniem Cleveland Cavaliers z Boston Celtics, Jackie MacMullan z ESPN podzielił się kilkoma ciekawymi komentarzami Kyriego Irvinga na temat jego wymiany. Według rozgrywającego Celtów, jego odejście z zespołu Cavs było „nie do uniknięcia”.

Nie czułem potrzeby, by cokolwiek mówić [publicznie], ponieważ znałem prawdę, tak samo jak oni. Więc to, co inni mówili, nie miało znaczenia.

Nie chcieli mnie tutaj.

MacMullan na potwierdzenie słów Irvinga przytoczył też, że zarząd Cavs sondował możliwość wymiany swojego rozgrywającego jeszcze w czerwcu, przed jego prośbą o transfer. W lipcu raportowano już, że Kyrie nie chce dalej grać z LeBronem Jamesem i chce pełnić ważniejszą rolę w – już innej – drużynie.

Dziennikarz ESPN podzielił się także inną informacją z obozu Cavaliers. Po wymianie Irvinga, Dan Gilbert miał się podobno poprosić LeBrona Jamesa o potwierdzenie jego przywiązania do organizacji, także po upłynięciu obecnego kontraktu. Czterokrotny MVP nie był w stanie zagwarantować mu swojego pozostania.

33-latek będzie tego lata niezastrzeżonym wolnym agentem. O jego pozyskanie będą walczyć Philadelphia 76ers, Los Angeles Lakers, San Antonio Spurs oraz Houston Rockets.

Komentarze

  1. Phoenix Suns też 😉

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *