Prasówka NBA: Warriors obawiają się o przyszłość Duranta, Pelicans nie zamierzali oddać Davisa

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 1

Niektórzy ludzie w organizacji Golden State Warriors postrzegają ostatnie zachowanie Kevina Duranta, jako symptom zapowiadający jego odejście latem. Inne osoby wewnątrz klubu uważają inaczej – zrzucają to na wzloty i upadki towarzyszące długiemu sezonowi.
[źródło: Chris Haynes/Yahoo! Sports]

New Orleans Pelicans nie mieli żadnego zamiaru wymiany Anthony’ego Davisa przed trade deadline. Szczególnie chcieli zapobiec jego transferowi do Los Angeles Lakers. Jeziorowcy byli najmocniej zainteresowani sprowadzeniem Davisa i oferowali na pewno Lonzo Balla, Brandona Ingrama, Kyle’a Kuzmę oraz Josha Harta w jednej z propozycji.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Według jednego ze źródeł powiązanych z New Orleans Pelicans, za wyciek do mediów ofert Los Angeles Lakers za Anthony’ego Davisa odpowiada zespół Jeanie Buss. Właścicielka Jeziorowców nazwała ostatnio niektóre z tych ofert jako „fake news”.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Kyrie Irving powiedział, że odbył w ostatnich dniach rozmowę z Dannym Aingem i Bradem Stevensem, która nieco rozluźniła napięcie związane z ostatnimi problemami klubu. Rozgrywający Boston Celtics wspomniał też, że ma ostatnio problem z pozakoszykarskimi aspektami bycia w NBA.
[źródło: Gary Washburn/Boston Globe]

Po zakończeniu tegorocznej przygody z Golden State Warriors, Andrew Bogut wróci w przyszłym sezonie do Australii. Tam ponownie zwiąże się z Sydney Kings, w czyich barwach zdobył ostatnio nagrodę MVP.
[źródło: informacja drużyny]

Komentarze

  1. KD ponoć miał szukać wyzwania a sam mówi, że tylko chce grać, to na ten moment, z takim stylem gry, jest spore pole do popisu w grze Warriors, by wejść do finałów i zdobyć tytuł i kolejne „peaty”

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *