Prasówka NBA: Phoenix Suns rozpoczynają poszukiwania GM’a, niejasna przyszłość Nowitzkiego

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 3

Phoenix Suns rozpoczęli rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na posadę generalnego menedżera. Obecnie przejściowymi GM’ami – po zwolnieniu Ryana McDonougha – są James Jones oraz Trevor Bukstein. Obaj panowie mają szansę na pozostanie na stanowisku na dłuższy czas.
[źródło: John Gambadoro/98.7 FM]

Dirk Nowitzki powiedział, że chciałby zostać w lidze na kolejny rok, ale jego decyzja będzie uzależniona od tego, jak będzie czuło się jego ciało. Legenda Dallas Mavericks nadal nie potwierdziła, że po zakończeniu sezonu odwiesi buty na kołek.
[źródło: Tim MacMahon/ESPN]

James Jones powiedział, że Igor Kokoskov nie musi martwić się o swoją posadę, pomimo słabych wyników osiąganych w tym sezonie przez Phoenix Suns. Kokoskov podpisał tego lata trzyletnią umowę.
[źródło: Arizona Sports]

NBA nie ma zamiaru powiększać rozmiaru reklam na koszulkach zawodników. Do tej pory był to kwadrat o wymiarach 2,5 na 2,5 cala. Dotychczas liga zarobiła na tych reklamach 150 milionów dolarów.
[źródło: SportsBusiness Journal]

Cleveland Cavaliers spróbują wymienić J.R.’a Smitha w czerwcu. Nie dojdzie więc do wykupienia jego kontraktu, gwarantowanego na przyszły sezon na tylko 3.8 miliona z 15.6 miliona dolarów.
[źródło: Joe Vardon/The Athletic]

Los Angeles Lakers ponownie zdiagnozują kontuzję Lonzo Balla w czwartek. 19. stycznia ich rozgrywający doznał skręcenia kostki 3. stopnia i na razie nie wiadomo kiedy wróci.
[źródło: Christian Rivas/Silver Screen and Roll]

Domantas Sabonis opuści kilka kolejnych meczów z powodu kontuzji kostki. Według trenera Nate’a McMillana, na stopie środkowego Indiany Pacers wciąż znajduje się dość spora opuchlizna.
[źródło: J. Michael/Indianapolis Star]

New Orleans Pelicans zwolnili Tima Fraziera. Organizacja z Luizjany poważnie zastanawia się nad zatrudnieniem na jego miejsce Dairisa Bertansa – starszego brata Davisa z San Antonio Spurs – który obecnie gra w Olimpii Milano.
[źródło: Adrian Wojnarowski/ESPN]

Po wczorajszej porażce z Portland Trail Blazers, trener Brad Stevens powiedział, że Boston Celtics desperacko potrzebują zwycięstwa, aby poczuć się wreszcie lepiej. Stevens był zadowolony z progresu jaki poczyniła drużyna w meczu z Blazers, ale do wygranej zabrakło im trafionych rzutów.
[źródło: John Karalis/Mass Live]

Pat Riley zapowiedział, że organizacja Miami Heat przygotowuje się na lato 2020 roku, gdy będzie miała wystarczająco pieniędzy na potencjalne pozyskanie dwóch zawodników na maksymalnych kontraktach.
[źródło: Jason Jackson/FOX Sports]

3 Komentarze

  1. Oby wreszcie zatrudnili jakiegoś GM-a z prawdziwego zdarzenia… pozostawienie tego tandemu byłoby straszną porażką…

  2. Żebyś się Martino nie zdziwił…

    1. Blasiacco wysyłaj CV. 😉

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *