Toronto Raptors faworytami do pozyskania Kawhi’a Leonarda

Paweł Mocek Newsy 1

Toronto Raptors są obecnie na pozycji lidera w wyścigu po Kawhi’a Leonarda – powiedział Brian Windhorst na łamach podcastu Zacha Lowe’a.

Ma to wynikać z faktu, że drużyny, które miały przygotować najbardziej atrakcyjne dla San Antonio Spurs oferty – Los Angeles Lakers, Boston Celtics i Philadelphia 76ers – nie są skłonne oddać swoich młodych zawodników, a swoje propozycje opierali na pickach w drafcie – o czym poinformowali Adrian Wojnarowski oraz Ramona Shelburne z ESPN.

Przez to najbardziej atrakcyjną może okazać się oferta Raptors, którzy są w stanie oddać za Leonarda DeMara DeRozana i kilka dodatków. Jak na razie, Spurs nie obniżają jednak swoich oczekiwań, przez co będzie bardzo trudno wyciągnąć Leonarda. Oferty przedstawiali także podobno Clippers, Nuggets, Suns, Trail Blazers oraz Wizards, ale nie były to „poważne” propozycje.

Sam Leonard planuje pojawić się na minicampie reprezentacji USA w przyszłym tygodni, by pokazać innym drużynom, że jest w pełni sił. Obóz ten będzie prowadził przyszły trener kadry i wciąż szkoleniowiec Leonarda w San Antonio, Gregg Popovich.

Komentarze

  1. I stało się.
    KL i Green w Raptors za DeRozana. Czy Raptors piwalczą na wschodzie?
    Koniec Leodramy.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *