Carmelo Anthony planuje dołączyć do Rockets

Paweł Mocek Transfery 2

Carmelo Anthony planuje podpisać umowę z Houston Rockets, gdy tylko zostanie wolnym agentem – raportuje Marc Stein z ESPN.

Anthony podpisze z Rakietami roczny, minimalny kontrakt dla weterana, wynoszący w jego przypadku 2.4 miliona dolarów. Nie zależy mu na pieniądzach, bowiem po zwolnieniu z Atlanty Hawks – do której zostanie niedługo wymieniony z Oklahoma City Thunder – otrzyma i tak 28 milionów dolarów ze swojego obecnego kontraktu na ten rok.

34-latek był także na celowniku Los Angeles Lakers oraz Miami Heat. Dołącza do Rockets, gdzie ma szansę nawet wejścia do pierwszej piątki za Trevora Arizę, który odszedł do Phoenix Suns. Melo wraca także pod skrzydła Mike’a D’Antoniego, który przez jakiś czas trenował go w New York Knicks.

2 Komentarze

  1. i takim sposobem (zależności od końcówki po przecinku $) będzie zarabiał więcej od KD ; ) i top 10-11 espn.com/nba/salaries
    w przypadku houston warto różnych ruchów próbować…no i coś zrobić z CC

  2. Capela w najgorszym razie zostanie na rok, ale pewnie mu dadza 100/4, tylko sie trzeba troche poprzepychac. Anthony wcale nie musi byc kotwica, bo bedzie mial za zadanie rzucac (gorzej z bieganiem)

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *