Raptors zainteresowani Gregiem Monroe

Paweł Mocek Newsy 2

Toronto Raptors są zainteresowani dodaniem kolejnego środkowego do swojego składu i na ich celowniku jest między innymi Greg Monroe – napisał Josh Lewenberg z TSN.

Raptors posiadają obecnie 13 graczy, którzy będą członkami drużyny na początku sezonu regularnego i 14. miejsce planują zapełnić właśnie graczem podkoszowym. Mają na ten cel do przeznaczenia 5.3 miliona dolarów ze swojego Mid-Level Exception, ale mogą chcieć zatrudnić kogoś na minimalnej umowie, by nie zwiększać swojego podatku od luksusu.

Monroe w ubiegłym sezonie reprezentował barwy aż trzech drużyn. Z Milwaukee Bucks został wymieniony – w zamian za Erica Bledsoe’a – do Phoenix Suns, skąd został później zwolniony. Przygarnęli go Boston Celtics, jednak tam nie miał w playoffach pewnego miejsca w rotacji.

2 Komentarze

  1. Paradoksalnie, udział w playoffs bardziej zaszkodził Gregowi, niż pomógł. Nie można powiedzieć, że tam Monroe nie dostał swojej szansy. Przeciwnie, Stevens chciał nim grać. Rzecz w tym, że gdy pojawiał się na parkiecie, to znakomita defensywa Bostonu nie była w stanie załatać dziury, jaką tworzył. To gracz, który swoje zbierze i swoje rzuci. Ale jego kompletny brak obrony czyni go bezużytecznym w kontekście walki o tytuł. Przez parę lat był przepłacany ze względu na liczby, ale to już chyba przeszłość.

  2. Pingback:Greg Monroe dołącza do Raptors - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *