Avery Bradley na dłużej w LA Clippers

Marta Kiszko Transfery 2

Avery Bradley wylądował w LA Clippers w ramach wymiany Detroit Pistons po Blake’a Griffina. W barwach zespołu z Los Angeles rozegrał zaledwie 6 spotkań, ponieważ w marcu musiał przejść operację mięśni brzucha, która wykluczyła go do końca sezonu regularnego. Clippers zdecydowali się przedłużyć umowę obrońcy. Bradley będzie reprezentować drużynę z LA jeszcze przez dwa lata.

Clippers podpisali z Bradleyem dwuletnią umowę na sumę 25 mln dolarów.

Dla Bradleya będzie to dziewiąty sezon w karierze. W ostatnich rozgrywkach notował średnio w 46 spotkaniach po 9.2 punktów, 3.7 zbiórek i 1.8 asyst.

2 Komentarze

  1. Pingback:Free Agency Live - Dzień #3: DeMarcus Cousins robi szach-mat - dołącza do Golden State Warriors! - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

  2. To co robi tam Jerry West to mistrzostwo. Zostawia dobrych grajków na krótkich umowach, ściga kończące się niejnajgorsze umowy, rezygnuje z wysokich i długich umów lub doprowadza przehajpowanych graczy do odejścia. Jeszcze po DAJ został mu do pozbycia się Galinari i będzie pozamiatanie. Potem tylko ściągnie jakiegoś dobrego SFa i ma pakę ja trzeba.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *