Prasówka NBA: Problemy Luke’a Waltona, Warriors i Sixers zainteresowani Andrew Bogutem

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 1

Według powszechnie panującego przekonania wokół ligi, Luke Walton straci po tym sezonie pracę. Ma to oczywiście związek z problemami Los Angeles Lakers, którzy są coraz dalej od awansu do playoffów.
[źródło: Marc Stein/New York Times]

Między innymi Golden State Warriors i Philadelphia 76ers mają wyrazić niedługo zainteresowanie Andrew Bogutem. 34-latek został niedawno wybrany MVP ligi australijskiej.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Joel Embiid powiedział, że ostatnie mecze opuścił ze względu na oszczędzanie swojego zdrowia na kolejne lata gry. Środkowy Philadelphii 76ers wspomniał, że chciałby być gotowy do gry nie tylko w playoffach, ale także w kolejnych 15 latach. Embiid planuje powrócić do gry w tym tygodniu.
[źródło: Tim Bontemps/ESPN]

Jeanie Buss oznajmiła, że przedstawiane przez media oferty Los Angeles Lakers za Anthony’ego Davisa były przesadzone. Właścicielka Jeziorowców użyła nawet określenia „fake news”, komentując plotki o propozycji zawierającej połowę obecnego składu zespołu.
[źródło: Howard Beck/Bleacher Report]

Omari Spellman opuści co najmniej 4 tygodnie z powodu kontuzji lewej kostki. Skrzydłowy Atlanty Hawks przeszedł w sobotę badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało skręcenie.
[źródło: Chris Vivlamore/Atlanta Journal Constitution]

Phoenix Suns podpisali 2-letni kontrakt z Rayem Spaldingiem. Na drugi rok umowy zawarta jest częściowo gwarantowana kwota.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Houston Rockets podpiszą drugi 10-dniowy kontrakt z Terrencem Jonesem. Do tej pory wystąpił on tylko w jednym meczu Rakiet.
[źródło: informacja drużyny]

Milwaukee Bucks zrezygnowali z Isaiaha Canaana, który grał dla nich na zasadzie 10-dniowej umowy.
[źródło: informacja drużyny]

Komentarze

  1. Jeanie Buss, tylko mleko się rolało, niestety w obecnych czasach viral fake news, może szybko wyrządzić prawdziwe szkody… i jak mleko można zetrzeć, to nieświeży zapaszek pozostanie do czasu aż się ogarną jakoś a reakcja spóźniona (ktokolwiek mógł zaprzeczać w trakcie).. To nie chodzi, że są tragiczni, tylko na postawiony hype i wymagania,,, to ich przerosło.
    O ile osobiście życzyłbym Gortatowi pójść do GSW i pierścień, tak powrót Boguta do GSW z obecnymi statami (ok. 32min, 11.4pkt-11.6zb-3.4ast 56% z gry) pokazuje, że jest w dyspozycji meczowej… wszak to nie nba, ale GSW czy nawet Toronto będą patrzeć na przydatność (obrona, rozciągnięcie gry i chemię)… kogo bierzecie z trójki Lopez, Gortat, Bogut….?

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *