Budenholzer rezygnuje z Suns

Mateusz Jakubiak Newsy 5

ESPN donosi, że Mike Budenholzer nie jest już zainteresowany pracą w roli pierwszego szkoleniowca Phoenix Suns.

Coach Atlanta Hawks spotkał się z władzami „Słońc” w tym tygodniu. Wcześniej pozwolenie na to wydała mu organizacja ze stanu Georgia.

48-letni Budenholzer trenuje „Jastrzębie” od 2013 roku. W sezonie 2014/2015 został uznany za najlepszego coacha w lidze, a jego podopieczni wygrali sześćdziesiąt meczów w sezonie oraz skończyli rozgrywki regularne na pierwszym miejscu w Konferencji Wschodniej.

Hawks są obecnie w fazie przebudowy, a niedawno zakończoną kampanię zakończyli z najgorszym bilansem na Wschodzie NBA (24-58).

5 Komentarze

  1. Dwa dni negocjacji i to Budenholzer mówi że nie jest już zainteresowany… Kuźwa, teraz jeszcze zniechęcić D. Fizdale’a, potem zatrudnić Metta World Peaca i kolejny „Antysukces” R. Sarvera do kolekcji…

  2. Dramat … Inny koment byłby zwyczajnie niedostateczny … Mamy chorą organizacje …

  3. jeszcze nic się nie zaczęło – a już człowiek traci nadzieję na kolejny sezon. Ludzie gadają, że J.Jones jest blisko z Fizdale’m więc może on – jednak coraz głośniej się mówi o tym – że to Triano wróci na kolejny sezon – już jako głowny coach.

    1. Właśnie trochę nadziei wlałeś w moje serce tym powiązaniem z Fizdale’m. Nawet jeśli to fake 😉 To żeby było optymistycznie na weekend – pamiętam jak pisano, że Sarver jest w dobrych relacjach z A.Silverem… Może po tym tragicznym sezonie kuleczki w loterii draftu będą w końcu szczęśliwe dla Suns 😉 Losowanie już 15.05.

  4. Z drugiej strony trzeba też zejść na ziemię. Prawdopodobieństwo ze w przyszłym roku bedziemy w play-off nie jest zbyt duze. Nawet jak wybierzemy z jedynką powiedzmy Aytona to w porównaniu z Minnesota która ledwo awansowala sklad mamy delikatnie mowiac slaby. Dlatego to co sie wydarzyło z Budem po prostu skonczylo pompowanie balonika.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Zapowiedź: Czy LeBron odzyska przewagę parkietu? Bucks i Wizards o dwa kroki od zakończenia sezonu.
Dzisiaj zaczynamy rewanżową rundę w kolejnych 3 parach na Wschodzie. Tylko Indianie udało się wygrać ...