Jabari Parker wolnym agentem w 2018

Marta Kiszko Newsy 1

Milwaukee Bucks nie zamierzają teraz przedłużać kontraktu Jabariemu Parkerowi. Zawodnik na koniec sezonu zostanie zastrzeżonym wolnym agentem.

Parker rozegrał 156 meczów w ciągu trzech lat kariery. Powodem tego była nawracająca kontuzja więzadła. Do tej pory data powrotu skrzydłowego Bucks na parkiety NBA nie jest znana. Przewiduje się, że zawodnik Bucks zagra jeszcze przed All Star Weekend.

Trudno się dziwić takiej decyzji sterników zespołu z Milwaukee. Mają cały sezon na to, żeby zobaczyć w jakiej dyspozycji po kontuzji jest Jabari Parker. Każda oferta złożona przez inny klub będzie mogła być przez nich wyrównana.

Parker w ubiegłym sezonie rozegrał 51 meczów notując linijkę na poziomie 20.1 punktów, 6.2 zbiórek, 2.8 asyst. Jego skuteczność zza łuku znacznie się poprawiła względem ubiegłych lat – Parker zaczął oddawać więcej trójek i 36.5% z nich znajdowało drogę do kosza.

Komentarze

  1. Rozsądne zachowanie sterników Bucks. Gość ma talent, ale nie ma zdrowia. Szkoda, bo przy zdrowym Parkerze mogliby namieszać bardziej na Wschodzie.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *