Austin Rivers dołącza do Houston Rockets

Paweł Mocek Newsy 4

Austin Rivers doszedł do porozumienia z Houston Rockets w sprawie podpisania umowy do końca sezonu. Rakiety poszukiwały na rynku zastępcy dla Chrisa Paula, który wypadł z gry z kontuzją ścięgna udowego. Rivers został niedawno zwolniony z Phoenix Suns, gdzie trafił w drodze wymiany z Washington Wizards. Wcześniej w offseason, 26-latek został wytransferowany z L.A. Clippers właśnie do drużyny Czarodziejów.

Paul, z którym Rivers nie do końca dogadywał się, gdy obaj grali w barwach Clippers, podobno nie miał nic naprzeciwko zatrudnieniu swojego byłego kolegi. W 29 spotkaniach w tym sezonie Rivers zdobywał średnio 7.2 punktu, trafiając tylko 39% swoich rzutów. Poprzedni sezon był dla niego najlepszym w karierze (15.1 punktu, 4.0 zbiórki, 2.4 asysty w barwach Clippers).

4 Komentarze

  1. Rakiety są mocno zdesperowane 😉

    1. Gdzie tu desperacja ?? Rivers jest dobrym zawodnikiem, pod warunkiem, że gra na dwójce, a piłkę ma rozprowadzać Harden, któremu jak wiadomo, dobrze to wychodzi. Kogoś HOU musieli podpisać, a taki walczak jak Rivers to więcej dobrego niż Ci się wydaje.

      1. Rivers i dobry zawodnik ? On nawet w clippersach był delikatnie mówiąc słaby. Ciągnięty za uszy przez swojego ojca. Ponadto jest jednym z trucicieli szatni (no i nie za bardzo się lubią z Paulem).

    2. Jak się przepłaca kontuzjogennego emeryta to później staje się desperatem. 🙂

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *