James i Aldridge wyróżnieni

Mateusz Jakubiak Newsy 0

LeBron James z Cleveland Cavaliers oraz LaMarcu Aldridge z San Antonio Spurs otrzymali nagrody dla najlepszych zawodników w swoich Konferencjach za okres od 19 do 25 marca.

James został wybrany najlepszym zawodnikiem tygodnia na Wschodzie po raz czwarty w tym sezonie oraz sześćdziesiąty pierwszy (rekord NBA) w karierze. W tym czasie Cleveland Cavaliers wygrali wszystkie cztery spotkania, a LBJ był jedynym koszykarzem w lidze ze średnią ponad 20,0 punktów i 10,0 asyst na mecz. Lider wicemistrzów NBA notował w tym czasie przeciętnie 34,8 punktu (ex aequo najwięcej w lidze), 8,8 zbiórki, 11,0 asyst oraz 1,25 przechwytu w 36,8 minut gry.

Dla LaMarcusa Aldridge’a to już dziesiąta taka nagroda w karierze, a to sprawia, że jest trzecim zawodnikiem w barwach San Antonio Spurs, który zdobywał to wyróżnienie przynajmniej taką ilość razy i dołączył do Davida Robinsona (14) oraz Tima Duncana (23). W tym okresie drużyna Aldridge i jego koledzy zanotowali bilans 3-1, a sam zawodnik zdobywał wtedy średnio 34,8 punktu, 9,3 zbiórki, 2,3 asyst oraz 2,00 bloki w 34,8 minut na mecz.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Zapowiedź: LeBron w Miami, Pelicans vs. Trail Blazers
Coraz bliżej końca sezonu i coraz mnie niewiadomych. Właściwie to znamy już czołową ósemkę na ...