Los Angeles Lakers nie uwzględniają w żadnym pakiecie Brandona Ingrama?

Marta Kiszko Newsy 4

Jeziorowcy póki co nie uwzględniali Brandona Ingrama w żadnym z pakietów, które mieliby wysłać za Kawhia Leonarda – raportuje Tania Ganguli z Los Angeles Times, która pełni funkcję beat reportera Lakers.

Wcześniej Brandon Ingram był wymieniany jako jeden z potencjalnych assetów, które Jeziorowcy mieliby oddać San Antonio Spurs. Nie oznacza to jednak, że nazwisko Ingrama całkowicie zniknie z listy dostępnych do wymiany graczy. Magic Johnson i Rob Pelinka już wcześniej podkreślali, że nikt z zespołu Lakers nie jest nietykalny.

4 Komentarze

  1. To nawet dobrze, bo do tego typka nie jestem przekonany

    1. Serio? Moim zdaniem zrobił postęp w stosunku do debiutanckiego sezonu. Zarówno w kontekście samej gry i przygotowania fizycznego, jak i głowy. Największą bolączką dla mnie było to forsowanie rzutów i teoretycznie nadal to robił w 2017/18, ale już znacznie rzadziej i głowa lepiej pracowała po prostu.

  2. Jeśli handlować z Lakers to tylko za ingrama i Kuzme plus picki. Nic lepszego LAL dla SAS nie mają. gorzej tylko spiąć transfer kwotowo.

  3. Żaby wyrównać kontrakt np Leonarda, trzeba dołożyć do paczki Denga – nikt go nie weźmie za Balla, Ingram musi być w tej paczce i tyle. A to co Magik i Polewka gadają to zwykłe pierdupierdu

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *