Prasówka NBA: Lakers i Carmelo zawieszają rozmowy, Bogut dołączy do Warriors

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 1

Los Angeles Lakers i Carmelo Anthony zawiesili rozmowy na temat kontraktu. Obie strony uznały, że skoro Jeziorowcy obecnie nie znajdują się w playoffowej „ósemce”, to nie ma sensu angażować się w negocjacje. Lakers skłaniali się ku podpisaniu umowy z Anthonym, aż do momentu przegrania 4 z 5 pierwszych meczów po All-Star Weekendzie. Zespół z Miasta Aniołów zastanawia się obecnie nad zatrudnieniem środkowego.
[źródło: Adrian Wojnarowski/ESPN]

Golden State Warriors zamierzają podpisać umowę do końca sezonu z Andrew Bogutem. Australijczyk został niedawno MVP swojej rodzimej ligi i wzbudził zainteresowanie kilku zespołów NBA. O usługi Boguta walczyli także Philadelphia 76ers oraz Boston Celtics.
[źródło: Chris Haynes/Yahoo! Sports]

Klay Thompson przeszedł badanie rezonansem magnetycznym, które nie wykazało uszkodzenia kolana. Obwodowy Golden State Warriors nie zagrał w sobotnim spotkaniu przeciwko Philadelphii 76ers.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Jak poinformował prezydent Chicago Bulls Michael Reinsdorf, John Paxson oraz Gar Forman pozostaną na stanowiskach kierowniczych na sezon 2019/20. Paxson piastuje funkcję wiceprezydenta od spraw operacji koszykarskich, a Forman jest generalnym menedżerem drużyny.
[źródło: K.C. Johnson/Chicago Tribune]

Ostatni rok 4-letniego, 70-milionowego przedłużenia kontraktu Erica Bledsoe’a z Milwaukee Bucks jest tylko częściowo gwarantowany. Bledsoe na sezon 2022/23 ma zapewnione wynagrodzenie w wysokości 3,9 miliona dolarów, a 19,38 miliona zarobi, jeśli drużyna nie zwolni go przed 30. czerwca 2022 roku.
[źródło: Shams Charania/The Vertical]

Houston Rockets i Toronto Raptors rozegrają dwa przedsezonowe mecze w Japonii 8. i 10. października. To pierwszy raz, gdy drużyny NBA zawitają do Kraju Kwitnącej Wiśni od 2003 roku.
[źródło: Tim Bontemps/ESPN]

Ben Simmons oraz Donovan Mitchell zostali Zawodnikami Tygodnia w swoich konferencjach.
[źródło: informacja ligi]

Zaza Pachulia został ukarany karą grzywny w wysokości 25 tysięcy dolarów za konfrontację z sędzią i nieopuszczenie parkietu w wyznaczonym czasie. Do incydentu doszło w trakcie spotkania Detroit Pistons z Toronto Raptors.
[źródło: informacja ligi]

Komentarze

  1. Zespół z Miasta Aniołów zastanawia się obecnie nad zatrudnieniem środkowego… ^_^ #Zubac

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *