Raport: LeBron James na 100% odejdzie z Cavaliers

Paweł Mocek Newsy 2

LeBron James wolnym agentem będzie dopiero w przyszłym roku, ale już tego lata zaczęły się pojawiać spekulacje na temat jego odejścia z Cleveland Cavaliers. Chris Sheridan (kiedyś ESPN, dziś Sheridan Hoops) wypuścił jednak wczoraj nieco odważniejszą plotkę mówiącą o tym, że James jedną nogą jest już właściwie poza Ohio.

James przeszedł ponownie do Cavs w 2014 roku i raczej nie spodziewano się wtedy, że jeszcze kiedykolwiek zmieni barwy klubowe. Pomimo wypełnienia swojej obietnicy o zdobyciu mistrzostwa dla Cleveland, trudno mu się dziwić, że poważnie zastanawia się nad kolejną zmianą. Po stracie jednego z najlepszych generalnych menedżerów w lidze, braku zdecydowania w negocjacjach wymian Paula George’a oraz Jimmy’ego Butlera i ostatniej dramie z Kyriem Irvingiem w roli głównej, trudno upatrywać w Cavs modelową organizację.

Przypomnijmy także, że James pomimo powrotu nie zapomniał właścicielowi Cavs, Danowi Gilbertowi, jego zachowania po jego pierwszym odejściu z Cleveland. Sami Kawalerzyści również muszą spodziewać się odejścia LeBrona, skoro w wymianie Irvinga szukają tylko i wyłącznie młodej gwiazdy, wokół której będą mogli budować drużynę w przyszłości.

2 Komentarze

  1. Tylko gdzie? Ja nie wierzę w LAL i zachód!

  2. Zostanie. Oby. 🙂

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też...
Pierwszy point-forward
Scottie Pippen – gracz, który na pewno załapał się do kolejki, gdy rozdawano talenty. Jego ...