Zapowiedź spotkań – 16/11/2017

Mr. Cental Strona Główna Zapowiedzi meczów 0

Witajcie, dzisiaj liga postanowiła wrzucić na luz, ale tylko pozornie. Odbędą się dwa spotkania, ale za to jedno z nich będzie hitem miesiąca! Zmierzą się dwie najlepsze drużyny w lidze i dziś się przekonamy czy Boston „is for real?” Zapraszam.

1. Boston Celtics (13-2) – Golden State Warriors (11-3), godz. 02:00

Hit dnia/tygodnia/miesiąca! Dwie najlepsze drużyny z wschodu i zachodu spotykają się dzisiaj w TD Garden, aby pokazać światu, która konferencja jest lepsza. Boston ma 13 wygranych pod rząd. Raczej nikt się tego nie spodziewał po kontuzji Haywarda oraz przegranych dwóch pierwszych meczach. Teraz terminarz ich nie oszczędza a ci, ku zaskoczeniu wszystkich, nie dają szans kolejnym rywalom. GSW atak mają na historycznym poziomie, 124 punkty na 100 posiadań. Ich kolejnym powodem do zadowolenia jest mocno poprawiona obrona. W końcu zaczęli bronić jak w poprzednim sezonie i są na szóstym miejscu w lidze w tej klasyfikacji (101,8 pkt).

Absencje: Oba zespoły powinny zagrać w pełnym składzie nie liczyć oczywiście Haywarda.

Ciekawy matchup: Oj będzie ciekawie!

  • Curry-Irving,
  • Green-Horford (Obaj TOP 3 obrońców w tym sezonie)
  • Durant, Thomson – Tatum i Brown, Morris.

2. Phoenix Suns (5-10) – Houston Rockets (11-4), godz. 04:30

Po ostatnich doniesieniach z Houston, możemy się spodziewać, iż Chris Paul zagra już w tym tygodniu. Czy będzie to mecz z Suns, tego jeszcze nie wiemy. Na pewno Houston grało bez niego dobrą, szybką koszykówkę. Jak myślicie, czy CP3 pogodzi się z Hardenem na boisku? W Suns pierwsze skrzypce gra nie kto inny jak Devin Brooker a objawieniem jest TJ Warren, który na początku tego sezonu notuje prawie 19 punktów na bardzo dobrej skuteczności 49% z gry, i jest cichym kandydatem do MIP.

Absencje: Nene, CP3 – niepewny (HOU) – Knight, Monroe, niepewny Chandler (PHX)

Ciekawy matchup:

  • Harden vs. Brooker

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *