Zapowiedź spotkań. Pojedynek gigantów: LeBron vs. Giannis.

Dawid Strona Główna Zapowiedzi meczów 0

Wtorkowy wieczór jak zawsze spokojny, tym razem tylko 3 mecze mamy do wyboru. Dwa z nich zapowiadają się jednak bardzo ciekawie. W pierwszym do stolicy Stanów Zjednoczonych przyjadą Dwie Wieże z Nowego Orleanu, a na zakończenie super pojedynek Giannis vs. LeBron.

1.Philadelphia 76ers (14-15) – Sacramento Kings  (9-20)  godz. 01:00

Dla zespołu z Filadelfii będzie to spotkanie dzień po dniu i tylko w zmęczeniu graczy 76ers zawodnicy Kings mogą upatrywać swoją szansę. Na wyjazdach Sacramento gra bardzo słabo, legitymują się bilansem 4-13. Ponadto są w serii 2 porażek. Philadelphia ostatnio nie może znaleźć swojego rytmu i bardzo potrzebują zwycięstw, aby nie wypaść z czołowej ósemki. Typ – 76% na zwycięstwo 76ers.

Absencje: PHI – Booker, Anderson, Korkmaz, Fultz; SAC – Giles, Fox

Ciekawy matchup

  • Redick vs. Hield

2.Washington Wizards (16-14) – New Orleans Pelicans (15-15)  godz. 01:00

Spotkanie drużyn ze średniego szczebla, jednak powinno ono zainteresować każdego kibica. Po pierwsze nasz rodzynek będzie mógł się sprawdzić przeciwko najlepszym w branży środkowym, a po drugie obie drużyny opierają ataki na zawodnikach z odmiennych pozycji. Zobaczymy, która opcja będzie mocniejsza, ofensywa prowadzona przez obwodowych z Washingtonu, czy atak, który ciągną podkoszowi Pelicans. W ostatnich 10 spotkaniach obie ekipy nie prezentują się okazale, Wizards notują bilans 5-5, a New Orleans 4-6. Typ – 68% na zwycięstwo Wizards.

Absencje: WAS –  niepewny Porter; NOP – Allen, Jackson, Ajinca, Hill

Ciekawy matchup

  • Gortat vs. Cousins

3.Milwaukee Bucks (15-13) – Cleveland Cavaliers (23-8)  godz. 02:00

Hit dnia. Nowocześni rozgrywający, jeden prototyp, drugi powoli wymyka się z wszelkich ram. Obydwaj momentami tak się eksploatują, że oddychają rękawami. LeBron potrafi jeszcze wygospodarować trochę sił na końcówki, odpuszczając środek meczu, ale Giannis póki co jest za młody na analizę. Gorąca krew karze grać na maxa od początku do końca, niestety na finiszu czasem pary braknie. Humory dopisują Cavs – to już 5 wygranych w serii. Odmienne nastroje w zespole prowadzonym przez Kidda – 3 przegrane pod rząd. (musimy kiedyś zadać pytanie w 5-na-5 czy on jest dobrym trenerem, sam mam wątpliwości). W ostatnich 10 spotkaniach Milwaukee notują bilans 6-4, natomiast Cleveland w takim samym okresie przegrali tylko jedno spotkanie. Typ – 55% na zwycięstwo Cavaliers.

Absencje: MIL – Teletovic, Parker, niepewni Dellavedova, Snell, Terry; CLE – Thomas, Rose, Shumpert

Ciekawy matchup

  • Giannis vs. LeBron

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *