Bulls i Hawks faworytami do pozyskania Okafora

Paweł Mocek Newsy 2

Chicago Bulls oraz Atlanta Hawks są obecnie faworytami do pozyskania Jahlila Okafora. Sixers chcą wciąż podobno uzyskać w jego wymianie pick w drafcie i są gotowi poczekać aż do trade deadline (8. lutego), by pojawiła się na rynku odpowiednia oferta.

Okafor już definitywnie nie znajduje się w planach na przyszłość Philadelphii 76ers, którzy nie podjęli opcji drużyny na sezon 2018/19 w jego kontrakcie. Panowie Colangelo nie chcą jednak oddawać go do drużyn, które będą liczyły się w tym sezonie w Konferencji Wschodniej.

Zarówno Hawks, jak i Bulls są obecnie w fazie przebudowy i nie stanowią zagrożenia dla Szóstek, jeśli chodzi o walkę o playoffy. Na pewno jednak ani jedni, ani drudzy nie chcieliby oddawać w zamian wysokiego wyboru w drafcie.

2 Komentarze

  1. Na miejscu Okafora byłbym wściekły na 76ers … Marnują mu karierę , gość stoi w rozkroku zamiast trenować i stawać się lepszym. Wiadomo ze i tak go wymienią , dwa 2rd picki to za niego maks biorąc pod uwagę ze po sezonie odejdzie za darmo , tylko szkoda tego czasu … Zarówno Bulls jak i Hawks to będzie dla niego bardzo dobre miejsce …

  2. Ciekawe podejście. Jest za słaby, żeby grać w 76ers, ale jak przejdzie do Bostonu – to go wzmocni – brak tu logiki.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *