Clippers szykują ofertę za Leonarda

Mateusz Jakubiak Newsy 5

Los Angeles Clippers myślą nad zaoferowaniem San Antonio Spurs pakietu za Kawhiego Leonarda. W jego ramach do ekipy Gregga Popovicha miałby powędrować Tobias Harris oraz dwunasty i trzynasty wybór w drafcie.

Plotka głosi, że Leonard chętniej przeniósłby się do Los Angeles Lakers, ale Clippers również znajdują się w kręgu jego zainteresowań.

Harris trafił do drużyny z L.A. w styczniu w ramach wymiany za Blake’a Griffina.

5 Komentarze

 1. A jaki on może mieć wybór? On akurat nie ma klauzuli no trade 🙂 więc w tym przypadku to on może sobie chcieć i wybierać….

  1. To jest dość istotne dla drużyn, które będą chciały wymienić się po Leonarda. Kawhi będzie za rok wolnym agentem i oddawanie wielu cennych assetów przy założeniu, że gracz będzie kręcić nosem na kierunek, może te zespoły zgubić. Przyjdzie offseason 2018/19, Kawhi powie sayonara i klub będzie w przysłowiowej… 😉

 2. 12 i 13 pick + Harris na 2 lata, to trochę mało. Nie widzę „sęsu” dla Sas. A swoją drogą to ciekawostka będzie jak Kawhi pójdzie do LAL a później James i George też tam będą chcieli grać. Ciekawe, co zrobiliby LAL?

  1. Będą brać wg mnie.

  2. Ja bym brał tą opcję Harris wszechstronny bardzo dobry zawodnik i myślę że w paradę Aldridge’owi by nie wchodził – wg mnie to bardzo dobra oferta

   Lakers też dużo dają ale Spurs nie muszą wspomagać Jezioraków w tworzeniu poważnej siły w konferencji

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *